Jarosław Niezgoda strzela w MLS [WIDEO]

10 kwietnia 2022, 09:06 • 1 min czytania 0 komentarzy

Jarosław Niezgoda po powrocie do zdrowia nie zatrzymuje się w MLS. Napastnik Portland Timbers strzelił drugiego gola w sezonie, pomagając swojej drużynie w zgarnięciu trzech punktów.

W 60. minucie meczu Portland Timbers z Vancouver Whitecaps były napastnik Legii Warszawa podwyższył prowadzenie Timbers na 2:0. Polak dostał podanie od Sebastiana Blanco, minął obrońcę i umieścił piłkę w siatce.

Jarosław Niezgoda wystąpił we wszystkich spotkaniach amerykańskiej MLS w tym sezonie, za każdym razem wychodząc na boisko w podstawowym składzie. W poprzednim sezonie z powodu kontuzji Niezgoda zagrał jedynie 250 minut, ale kończył rozgrywki z trzema trafieniami na koncie. Łącznie w barwach Portland Timbers zanotował już 13 bramek.