Chelsea chciała zagrać na wyjeździe z Middlesbrough przy pustych trybunach. Została wyśmiana

redakcja

Autor:redakcja

15 marca 2022, 16:51 • 2 min czytania

Reklama
Chelsea chciała zagrać na wyjeździe z Middlesbrough przy pustych trybunach. Została wyśmiana

Ze względu na sankcje nałożone na Romana Abramowicza Chelsea ma problemy z normalnym funkcjonowaniem. Problemy organizacyjne zaczynają ich przerastać. W tym momencie nie mogą sprzedawać biletów nawet na wyjazdowe spotkania. Stąd zrodziła się pewna groteskowa sytuacja i została przekroczona granica dobrego smaku.

Reklama

W sobotę The Blues zagrają na wyjeździe z Middlesbrough (ćwierćfinał Pucharu Anglii). Kibice Chelsea nie zdążyli wykupić wejściówek przed nałożeniem sankcji, dlatego władze tego klubu poprosiły o rozegranie meczu przy pustych trybunach, uważając to za uczciwe. Złożyli nawet oświadczenie w tej sprawie i oficjalną prośbę, co tylko podkreśla śmieszność tej sytuacji.

Od gospodarzy sobotniego meczu dostali jedyną słuszną odpowiedź:

– Jesteśmy świadomi z prośby Chelsea o rozegranie meczu przy pustych trybunach. Uważamy ją za dziwną i bezpodstawną. Biorąc pod uwagę powody sankcji, próba powoływania się przez Chelsea na sportową „uczciwość” jako powód gry przy pustych trybunach jest skrajną ironią.

Reklama

Czytaj więcej o wojnie na Ukrainie:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank