Real wymęczył wygraną z Granadą

redakcja

Autor:redakcja

06 lutego 2022, 23:09 • 1 min czytania

Reklama
Real wymęczył wygraną z Granadą

Nie było to zbyt dobre spotkanie Królewskich. Długo ich ataki nie dawały żadnych efektów. Zespół Carlo Ancelottiego miał przewagę, ale dopiero w 74. minucie Marco Asensio strzelił tak, że bramkarz Granady Luis Maximiano w końcu skapitulował.

Reklama

Ten sam zawodnik mógł strzelić w całym meczu jeszcze dwa gole, ale portugalski golkiper kapitalnie bronił. Generalnie Real jednak męczył się niemiłosiernie. Widoczny był brak klasycznego napastnika. Isco, Asensio czy nawet Luka Jović nie byli w stanie zastąpić kontuzjowanego Karima Benzemy (problemy z mięśniem uda).

Fani Królewskich po tym spotkaniu zapewne są pełni obaw o formę swojego zespołu, bo Granada to zaledwie szesnasty zespół LaLiga. Mimo słabej gry Real wygrał 1:0, dzięki czemu umocnił się na pozycji lidera tabeli. Obecnie klub z Madrytu ma już sześć punktów przewagi nad drugą w tabeli Sevillą.

WIĘCEJ O LALIGA:

 

Reklama

Najnowsze

Reklama

La Liga

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
3
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę
Ekstraklasa

Lech czeka na kluczową decyzję. Przyszłość jednego z liderów wciąż niepewna

Kacper Korpak
20
Lech czeka na kluczową decyzję. Przyszłość jednego z liderów wciąż niepewna
La Liga

Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez

Maciej Piętak
5
Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez