Kolejny piłkarz Bayernu na kwarantannie. Zostało dziewięciu zawodników z pola

redakcja

Autor:redakcja

05 stycznia 2022, 17:56 • 1 min czytania

Reklama
Kolejny piłkarz Bayernu na kwarantannie. Zostało dziewięciu zawodników z pola

To już istna plaga. Każdy kolejny dzień przynosi kibicom Bayernu kolejne wieści dotyczące nowych zawodników, którzy otrzymali pozytywne wyniki testów na koronawirusa, co oznacza, że w najbliższym czasie nie będą mogli grać.

Reklama

Dziś złe wieści usłyszał Alphonso Davies. Kanadyjczyk natychmiast został poddany izolacji domowej. Czuje się dobrze.

W tej chwili z powodów covidowych w Bayernie poza kadrą są Manuel Neuer, Kingsley Coman, Corentin Tolisso, Leroy Sane, Lucas Hernandez, Dayot Upamecano, Omar Richards, Tanguy Nianzou i właśnie Davies. Pozytywne wyniki ma także dwóch członków sztabu szkoleniowego i trzech fizjoterapeutów.

Co do osłabień kadrowych, nieobecni są także Eric Maxim Choupo-Moting i Bouna Sarr, którzy wyjechali na Puchar Narodów Afryki. Julian Nagelsmann obecnie ma do dyspozycji zaledwie dziewięciu zawodników z pola.

Bayern do gry po przerwie świąteczno-noworocznej wraca w piątek, gdy podejmie u siebie Borussię M’gladbach.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
1
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank