Przed nami kolejny bardzo fajny dzień z eliminacjami do mistrzostw świata. Daniem głównym jest rzecz jasna mecz reprezentacji Polski z Węgrami, ale prócz niego też znajdzie się kilka smakowitych kąsków. Mówimy o pozycjach i do oglądania, i do obstawiania. Dzisiaj próbujemy ze stówki zrobić pięć, oczywiście u naszych kumpli z Fuksiarza

Pięć stówek ze stówki. Dziś stawiamy na Danię, Włochy i gole w meczu Polski

A w przypadku nowych klientów w zasadzie z pięciu dych, bowiem Fuksiarz przygotował dla was fajną ofertę powitalną – prawdziwy Cashback, 50% zwrotu za zakład do 500 złotych. Nawet jeśli coś nie pójdzie zgodnie z planem, 50% stawki wróci na wasze konto i będziecie mogli je swobodnie (czyli bez żadnego obrotu) wypłacić. Zasugerowaliśmy stówkę, ale jak widzicie – promocja obejmuje też wyższe stawki.

Przejdźmy do konkretów. W meczu Polski z Węgrami kusiło zagranie czystej jedynki, ale bez Lewandowskiego i Glika kusi trochę mniej. Dlatego wybieramy postawienie na to, że obie ekipy strzelą dziś na Stadionie Narodowym przynajmniej jednego gola. Po pierwsze dlatego, że doskonale wiemy, jak wielkie problemy z utrzymywaniem czystego konta ma za kadencji Paulo Sousy nasza kadra. Mówimy o 14 spotkaniach i tylko trzech starciach, gdy zagraliśmy na zero z tyłu (Andora, San Marino, Albania, ale w skali dwumeczu każda z tych ekip coś nam wcisnęła). Ze strzelaniem za to większych problemów nie mamy.

Po drugie – kurs na to zdarzenie w Fuksiarzu wygląda dość atrakcyjnie i wynosi 2,05.

Do tego dokładamy Duńczyków, którzy są w niesamowitej formie. Wygrali wszystkie mecze w eliminacjach i dopiero ostatnio w spotkaniu z Wyspami Owczymi stracili w nich pierwszą bramkę. Potencjalne zagrożenia są oczywiste – zmiany w składzie, rozprężenie związane ze wspomnianą dominacją i fakt, że mająca zapewnione drugie miejsce Szkocja walczy o rozstawienie w barażach. Wierzymy jednak w piłkarską jakość ekipy Kaspera Hjulmanda i chęć postawienie kropki nad „i”.

Według Fuksiarza Dania jest faworytem i kurs na jej zwycięstwo ze Szkocją wynosi 2,32.

A do naszego kuponu dorzucamy jeszcze wygraną Włochów z Irlandią Północną (kurs 1,21). Mistrzowie Europy muszą przypilnować awansu z pierwszego miejsca, bo za plecami czają się Szwajcarzy (dziś mecz z Bułgarią) i zakładamy, że po prostu to zrobią.

Łączny kurs na naszym kuponie jest taki, że za wspomnianą stówkę można zgarnąć 506 złotych. Za dwie – 1012. Za pięć – 2530 złotych i tak dalej. 

A przede wszystkim pamiętajcie o tym, że w ramach oferty powitalnej w Fuksiarzu w przypadku niepowodzenia połowa stawki wraca na wasze konto i możecie ją po prostu wypłacić bez żadnego obracania. To prawdziwy Cashback, 50% zwrotu za zakład do 500 złotych.

Nie da się też pominąć innej kwestii – w kontekście meczów w eliminacjach do mistrzostw świata obowiązuje promocja Early Payout, więc w przypadku meczów Włochów i Duńczyków wystarczy, iż te drużyny wyjdą na dwubrakowe prowadzenie i sprawa ich spotkań będzie z głowy. A i to wcale nie koniec niespodzianek, bo dzisiaj Fuksiarz w przypadku straty punktów przez Polaków wypłaca (po spełnieniu odpowiednich warunków, szczegóły na stronie) bonus w wysokości 30 złotych.

Najnowsze

Suche Info

Wawrzyniak: – Myślę, że to czas na Kamila Grabarę

redakcja
1
Ekstraklasa

Zagłębie za wiele nie pokazało, ale na Górnika to wystarczyło

redakcja
12
Suche Info

Al-Ittihad odmówiło gry z irańskim zespołem w Azjatyckiej Lidze Mistrzów

redakcja
Suche Info

Paweł Dawidowicz opuścił boisko z kontuzją

redakcja
Ekstraklasa

Weszłopolscy live od 21:00. Gościem Adrian Siemieniec

redakcja
Suche Info

Bułeca zabawił się z zawodnikami Górnika i strzelił pięknego gola [WIDEO]

redakcja

Fuksiarz

Fuksiarz

Masa emocji i starcia na dwóch krańcach tabeli – zapowiadamy i typujemy 8. kolejkę La Liga z Fuksiarz.pl

redakcja
Bukmacherka

Czy Lewandowski podtrzyma dobrą passę? Zapowiadamy i typujemy 7. kolejkę LaLiga z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl
Fuksiarz

Czy Real potwierdzi dominację w Madrycie? Zapowiadamy i typujemy 6. kolejkę LaLiga z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl
Fuksiarz

Lewy z golem w trzecim meczu z rzędu? Zapowiadamy i typujemy 5. kolejkę LaLiga z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl
Fuksiarz

Czy Radek Majewski wtopi kolejne kupony? Oglądaj 4-3-3 i zgarnij koszulkę Realu od 15:45 na Weszło TV!

redakcja
Fuksiarz

Jakich rozstrzygnięć spodziewać się w weekend? Zapowiadamy i typujemy 4. kolejkę LaLiga z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl