Urban: – Podolski miał pecha

redakcja

Autor:redakcja

27 września 2021, 21:45 • 1 min czytania

Reklama
Urban: – Podolski miał pecha

Komentowaliśmy już dzisiaj głośny wywiad Lukasa Podolskiego dla Wirtualnej Polski. Gwiazdor Górnika Zabrze krytykował wszystko i wszystkich dookoła, zarazem odnosząc się do przeróżnych głosów krytyki na swój temat. W programie Studio Ekstraklasa w Interii odniósł się do tego Jan Urban. 

Reklama

Sternik Górnika Zabrze bronił Lukasa Podolskiego.

– Lukas miał pecha. Zaczął fajnie funkcjonować, był w coraz lepszej formie, ale dopadł go koronawirus. Przez trzy tygodnie mógł mieć tylko delikatny trening. Ale widać, że wytrenowany organizm już dochodzi do swojej formy. Na pewno da nam jeszcze wiele dobrego. To, że on wyjedzie na kilka programów do Niemiec wiedzieliśmy wcześniej, ja nie widzę w tym żadnego problemu – przekonywał trener Górnika.

Urban ma też podobne zdanie do swojego podopiecznego w sprawie decyzji sędziowskich w meczu Górnika z Termaliką.

– To jest śmiech na sali, że tam został odgwizdany rzut karny. Za chwilę zrobi się z tego challenge, jak w siatkówce.

Reklama

Sam Podolski dalej podgrzewa sprawę. Ot, chociażby takimi tweetami.

Fot. 400mm.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank