Pique: – Nie noszę koszulki Barcy, żeby zająć drugie lub trzecie miejsce

redakcja

Autor:redakcja

24 września 2021, 09:00 • 1 min czytania

Reklama
Pique: – Nie noszę koszulki Barcy, żeby zająć drugie lub trzecie miejsce

Barcelona po raz kolejny straciła punkty w lidze, tym razem w meczu z Cadizem. Koeman się tłumaczy, że to przez braki kadrowe, młode pokolenie piłkarzy i brutalne realia klubowe. Ale zarówno Pique, jak i Sergi Roberto twierdzą, że mimo wszystko muszą grać o mistrzostwo. Tym samym zdradzają swoją mentalność, która jest przeciwna tej wyznawanej przez szkoleniowca.

Reklama

– Przechodzimy przez sytuację, do której nie jesteśmy przyzwyczajeni. To są burzliwe lata. Mieliśmy zmianę prezesa, zmiany trenerów. Razem musimy zrobić wszystko, aby zachować spokój. Każdy chce wygrywać. Jest wiele sposobów, by sobie z tym poradzić. Wszyscy możemy narzekać lub możemy pracować. Piłkarze są od tego, by pracować. Nie noszę koszulki Barcelony, żeby zająć drugie lub trzecie miejsce. Jestem tutaj, aby walczyć o trofea.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank