Lewandowski: – Powinniśmy być bardziej tolerancyjni. Po co to?

redakcja

Autor:redakcja

24 września 2021, 08:56 • 1 min czytania

Reklama
Lewandowski: – Powinniśmy być bardziej tolerancyjni. Po co to?

Robert Lewandowski w programie „Fakty po Faktach” w TVN24 odniósł się do kwestii gwizdów na Stadionie Narodowym. Kapitan reprezentacji Polski twierdzi, że powinniśmy być bardziej tolerancyjni. Dziwił się, kiedy kibice gwizdali podczas klękania i hymnu Anglików.

Reklama

Nie chciałbym, żeby kibice gwizdali. Jestem przeciwko temu. Miałem styczność z wieloma sytuacjami, zawsze staram się stawać w obronie, żeby tych złych rzeczy było jak najmniej. Pierwszą reakcją na boisku było zdziwienie. Dlaczego? Po co? Przecież powinniśmy być bardziej tolerancyjni; pamiętać, jak to wszystko funkcjonuje. Ale może chodzi o sam gest klękania, że to trwa za długo. Słyszałem takie głosy, że warto zmienić sposób walki niż robić ciągle to samo.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank