Koeman: – Zawsze trzeba próbować, ale musimy być realistami

redakcja

Autor:redakcja

24 września 2021, 09:02 • 1 min czytania

Reklama
Koeman: – Zawsze trzeba próbować, ale musimy być realistami

Barcelona po raz kolejny straciła punkty w lidze w meczu z Cadizem. Znów po wstydliwej grze, która żadnego kibica Barcelony nie może napawać optymizmem. Sytuacja kadrowa nie jest najlepsza, co Ronald Koeman znów zaznacza. Złośliwi powiedzieliby, że w obecnych czasach chwyta się każdej wymówki.

Reklama

– Dobra gra naszych zawodników jest najważniejsza dla naszych celów. Drużyna pokazała chęć do wygrania tego meczu i to nawet grając bez jednego piłkarza. Gracze walczyli i szukali zwycięstwa, ale finalnie brakowało nam kreatywności w ataku, ale mimo to stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. Czujemy dużą presję. Mówiłem już wielokrotnie, że zawsze trzeba próbować wygrywać mecze i trofea. Musimy być jednak realistami i spojrzeć na naszą kadrę oraz istniejące w niej braki. Powtarzałem też, że mamy niedostępnych kilku piłkarzy, którzy graliby normalnie w pierwszym składzie.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank