GKS Tychy ukarany za zadymę w meczu z Widzewem

redakcja

Autor:redakcja

24 września 2021, 12:33 • 1 min czytania

Reklama
GKS Tychy ukarany za zadymę w meczu z Widzewem

Na czwartkowym posiedzeniu Komisja Dyscyplinarna PZPN postanowiła ukarać GKS Tychy za wydarzenia, które miały miejsce w trakcie ostatniego meczu z Widzewem Łódź. W pierwszej połowie kibice GKS-u odpalili race i świece dymne, przez co mecz musiał zostać przerwany na kilka minut. Fani gospodarzy wraz z kibicami ŁKS-u próbowali przedostać się na sektory gości, żeby rozpętać zadymę. Na stadionie musiała działać policja. Potem spalono jeszcze flagi i szaliki Widzewa Łódź.

Reklama

Treść komunikatu komisji ds. dyscyplinarnych:

Komisja Dyscyplinarna PZPN podjęła następujące decyzje:

  • zakaz rozgrywania 1 meczu (z Odrą Opole) z udziałem publiczności na części stadionu, tj. poprzez wyłączenie dostępności dla publiczności sektorów G-Z (trybuny: młyn, od strony basenu oraz sektor gości);
  • zakaz wyjazdu zorganizowanych grup kibiców w rozgrywkach Fortuna 1 ligi oraz Fortuna Pucharu Polski na okres trzech miesięcy;
  • kara finansowa w wysokości 5.000 zł.

W związku z powyższym informujemy, że na spotkanie z Odrą Opole (03.10, g. 12:40) wszystkie osoby posiadające karnety w sektorach G-Z będą miały zarezerwowane miejsca na trybunie głównej (od ul. Baziowej).

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank