Sousa: Jeśli mogę pomóc w zwiększeniu wartości zawodników, to robię to

redakcja

Autor:redakcja

23 września 2021, 13:14 • 1 min czytania

Reklama
Sousa: Jeśli mogę pomóc w zwiększeniu wartości zawodników, to robię to

Paulo Sousa, wbrew oczekiwaniom niektórych i medialnym przeciekom, na październikowe mecze z San Marino i Albanią nie powołał żadnego piłkarza Legii. Nie dość że z reprezentacji wypadł Bartosz Slisz, to uznania w oczach selekcjonera nie znaleźli także Mateusz Wieteska i Maik Nawrocki.

Reklama

Portal Interia.pl zapytał Portugalczyka o jego decyzje. – Jesteśmy zadowoleni z piłkarzy, których powołaliśmy. Mam przekonanie, że to oni są obecnie najlepsi. Od pierwszych chwil, kiedy przyjechałem do Polski, staram się promować polskich graczy i polski futbol. Jeśli mogę pomóc w zwiększeniu wartości zawodników, to robię to. Jestem na to czuły. Ale najważniejsza jest kadra. To ona jest ważniejsza od wszystkiego: ode mnie, piłkarzy oraz klubów – powiedział Sousa.

Z kolei rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski w programie Studio Ekstraklasa podkreślił, że nigdy nie słyszał, żeby Wieteska i Nawrocki byli rozważani przez sztab kadry biało-czerwonych – oczywiście nie licząc spekulacji w mediach.

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank