Matty Cash z ładną asystą na Stamford Bridge (video)

22 września 2021, 23:21 • 1 min czytania 6 komentarzy

Łączony z reprezentacją Polski Matty Cash ma właśnie bardzo dobry okres pod względem konkretów w ofensywie. Piłkarz Aston Villi w ostatniej kolejce strzelił bramkę Evertonowi, a dziś popisał się efektowną asystą.

I to nie przeciwko byle komu, bowiem jego zespół w ramach Pucharu Ligi odwiedził Chelsea. Oczywiście w składach obu drużyn doszło do zmian, ale nie było też tak, że na przykład Thomas Tuchel rzucił na ten front głębokie rezerwy. The Blues objęli prowadzenie w 54. minucie za sprawą Timo Wernera, ale 10 minut później The Villans wyrównali, gdy efektowną wrzutkę na głowę Camerona Archera posłał starający się o polskie obywatelstwo Cash.

Cash, który w całym poprzednim sezonie miał dwa punkty w klasyfikacji kanadyjskiej, opuścił boisko w 77. minucie. A do wyłonienia zwycięzcy rywalizacji pomiędzy Chelsea a Aston Villą potrzebne były rzuty karne. W nich lepsza (4-3) okazali się The Blues.