Kolejna bramka Świerczoka. Już sześć goli we wrześniu

redakcja

Autor:redakcja

22 września 2021, 14:07 • 1 min czytania

Reklama
Kolejna bramka Świerczoka. Już sześć goli we wrześniu

Jakub Świerczok strzelił kolejną bramkę w Japonii. To już siódme trafienie Polaka w tym sezonie. Tylko we wrześniu strzelił sześć z nich – trzy w Azjatyckiej Lidze Mistrzów, dwie w J-League, jedną w J-League Cup.

Reklama

Zdaniem obserwatorów, Świerczok nie zagrał za dobrego meczu. Ale cóż – rasowego napastnika poznasz po tym, że zagra przeciętnie, a i tak trafi. Inna sprawa, że sam gol to też dużo szczęścia – Świerczok wykonywał rzut wolny, trafił obrońcę, rykoszet od defensora i wpadło. Cóż, szczęście sprzyja lepszym?

Świerczok strzelił gola w meczu z FC Tokyo. Jego Nagoya Grampus zremisowała 1:1. Świerczok zszedł w 56 minucie.

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank