Napoli rozbiło Udinese

20 września 2021, 22:51 • 1 min czytania 8 komentarzy

Fajnie, naprawdę fajnie sezon Serie A zaczęło Napoli. Podopieczni Luciano Spallettiego po czterech kolejkach mogą pochwalić się kompletem zwycięstw. Dziś rozbili Udinese.

Były klub Piotra Zielińskiego też nie mógł narzekać na start ligowych rozgrywek, bowiem do tej pory zremisował z Juventusem, a także ograł Venezię oraz Spezię. Dopiero dzisiejszy przyjazd na Stadio Friuli ekipy z Neapolu trochę tę optykę zmienia.

Goście wygrali 4-0. Strzelanie w pierwszej połowie zaczął Victor Osimhen, a następnie po golu walnęli środkowi obrońcy – Amir Rrahmani i Kalidou Koulibaly. Dzieła zniszczenia dopełnił pięć minut przed końcem Hirving Lozano.

Piotr Zieliński pojawił się na boisku w 71. minucie. Napoli dzięki temu zwycięstwu awansowało na fotel lidera Serie A i jest już ostatnią drużyną w tej lidze, która wygrała wszystkie mecze. Do tego dochodzi remis z Leicester City w Lidze Europy, w której rywalem grypowym wspomnianych drużyn jest też Legia Warszawa.