Nagelsmann: – Nie uważam, że Barca traci tak dużo bez Messiego

redakcja

Autor:redakcja

13 września 2021, 21:07 • 1 min czytania

Reklama
Nagelsmann: – Nie uważam, że Barca traci tak dużo bez Messiego

Jutro startuje Liga Mistrzów. Największym hitem pierwszego dnia zmagań w najbardziej elitarnych europejskich rozgrywkach będzie starcie Bayernu z Barceloną. Faworytem jest gigant z Bawarii, ale Julian Nagelsmann twierdzi, że Barcelona, nawet pod nieobecność Leo Messiego, wcale nie będzie łatwym przeciwnikiem. 

Reklama

– Nie mają nikogo tak wybitnego jak Leo Messi, ale mają innych graczy, którzy mogą robić różnicę, którzy są cholernie groźni. Jesteśmy przygotowani na wszystko, bo może zdarzyć się bardzo dużo. Nie uważam też, że Barcelona jest teraz, po stracie Leo Messiego, w znacznie gorszej sytuacji niż wcześniej. Czy jesteśmy faworytami, czy tak możemy się czuć? To jest temat medialny, ja tego nie powiem. Spotykają się dwa światowe, wielkie kluby. Z jednej strony zadecyduje forma dnia, ale z drugiej strony poziom zmotywowania – i ta, i ta będzie u nas niezwykle wysoka – mówi Julian Nagelsmann. 

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank