Buksa: – W styczniu chciałbym wrócić do Europy

redakcja

Autor:redakcja

13 września 2021, 17:08 • 1 min czytania

Reklama
Buksa: – W styczniu chciałbym wrócić do Europy

Adam Buksa znajduje się na fali wznoszącej. Walczy o koronę króla strzelców i mistrzostwo MLS. Zaliczył bardzo udane debiutanckie wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Polski – zagrał trzy razy, strzelił cztery gole. Właściwie już w tej chwili, już teraz, może poważnie myśleć o swojej przyszłości i o powrocie do Europy, który ewidentnie jest jego celem na najbliższe miesiące. 

Reklama

– Po dwóch latach spędzonych w MLS, naturalnym krokiem będzie powrót do Europy. Chciałbym, żeby stało się to już w styczniu. Nie mam wymarzonej ligi, wymarzonego klubu. Chcę grać w topowych europejskich rozgrywkach. Gdzieś, gdzie będę miał szansę na regularne granie, na zrobienie postępu. To jest mój cel na najbliższe miesiące – mówił Adam Buksa na antenie Kanału Sportowego.

Latem mówiło się o zainteresowaniu AS Monaco. Mateusz Borek zaś, przed meczem z Anglią, podawał, że na Stadionie Narodowym polskiego napastnika obserwują poważni ludzie z Leicester. Niewykluczone więc, że niedługo Buksa zmieni pracodawcę i zagra w jednej z topowych europejskich lig.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank