Atletico Madryt wygrywa w… 100. minucie!

12 września 2021, 16:51 • 1 min czytania 6 komentarzy

Grasz z mistrzem Hiszpanii. Strzelasz gola do szatni. Prowadzisz 1:0 przez większość meczu. I co? I tracisz trzy punkty w 20 minut. Espanyol Barcelona dokonał dziś rzeczy niebywałej, choć i Atleti należą się brawa. Ekipa Diego Simeone wyszarpała wygraną w 100. minucie gry!

Oczywiście taka sytuacja była możliwa tylko dlatego, że z powodu licznych przerw sędzia doliczył aż 10 minut do podstawowego czasu gry. Niemniej jednak Atletico szacunek należy się za sam fakt, że pierwszego gola strzeliło w 79. minucie meczu. To wtedy do siatki trafił Yannick Carrasco. Dwadzieścia minut później zwycięskie trafienie zapisał na koncie Thomas Lemar, a dogrywał mu właśnie Belg. Dla Lemara też było wyjątkowe wydarzenie, bo nieco wcześniej jego bramka została anulowana.

Zarejestruj się na Fuksiarz.pl

Graj mecze EARLY PAYOUT. Drużyna prowadzi 2:0 w dowolnym momencie, wygrywasz zakład

Espanyol Barcelona – Atletico Madryt 1:2 (1:0)