Boateng: – Gardzę przemocą wobec kobiet, odciąłem się od brata

redakcja

Autor:redakcja

11 września 2021, 15:30 • 1 min czytania

Reklama
Boateng: – Gardzę przemocą wobec kobiet, odciąłem się od brata

Jerome Boateng został uznany winnym przemocy domowej wobec swojej partnerki. Na razie w świetle niemieckich przepisów były obrońca Bayernu Monachium nie jest traktowany jako osoba karana. Ale nie można wykluczyć, że tak będzie, kiedy prokuratura złoży apelację. Wnioskowała bowiem o półtora roku więzienia w zawieszeniu, a skończyło się tylko na karze finansowej.

Reklama

O tej sytuacji wypowiedział się Kevin-Prince Boateng, brat Jeroma, który już kiedyś nieraz go krytykował. Teraz ponoć całkowicie zerwał kontakt, nie przyznaje się do zawodnika OL.

Odciąłem się od brata już dawno. Respektuję i szanuję niemieckie prawo. Gardzę przemocą wobec kobiet. Nie utożsamiam się z postawą mojego brata i nie chcę mieć z nim nic wspólnego – powiedział Kevin-Prince Boateng w rozmowie z dziennikiem „Bild”.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank