Lokomotiv Moskwa dostał bana na rejestrację piłkarzy

redakcja

Autor:redakcja

03 września 2021, 16:54 • 1 min czytania

Reklama

Lokomotiv Moskwa decyzją rosyjskiej federacji nie może rejestrować nowych zawodników. Okienko transferowe trwa tam do 7 września, a były klub Grzegorza Krychowiaka zamierzał jeszcze ruszyć na zakupy. Rzecz w tym, że dopóki nie zapłaci swojemu byłemu zawodnikowi zaległych premii, nowo pozyskani piłkarze nie będą mogli zagrać w moskiewskich barwach.

Reklama

Izba do spraw rozwiązywania sporów rosyjskiej federacji stwierdziła, że skoro Lokomotiv wisi piłkarzowi pieniądze (za sezon 2019/2020, tego lata odszedł z klubu), to trzeba nałożyć karę. To o tyle zastanawiające, że inny klub w Rosji, FK Rostów, ma podobny problem. Ale tam akurat nikt listu poleconego z banem na rejestrowanie zawodników nie zobaczył.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank