Selekcjoner Albanii: – Piłkarze wyjdą na boisko po wygraną. Nikogo się nie boimy

redakcja

Autor:redakcja

02 września 2021, 10:25 • 1 min czytania

Reklama
Selekcjoner Albanii: – Piłkarze wyjdą na boisko po wygraną. Nikogo się nie boimy

Już dzisiaj czekają nas emocje związane z eliminacjami do mistrzostw świata 2022. W Warszawie Polska zmierzy się z Albanią, której selekcjoner zapowiada, że jego piłkarze wyjdą na boisko po wygraną. 

Reklama

Piłkarze wyjdą na boisko po wygraną, dadzą z siebie 100 procent. Nie wolno nam popełniać błędów. Musimy uważać, aby nie tworzyć wolnych przestrzeni i uważać na kontrataki. Mamy szacunek dla każdego przeciwnika, ale nikogo się nie boimy – powiedział Edoardo Reja.

Selekcjoner naszych dzisiejszych rywali wypowiedział się również o Robercie Lewandowskim: – Musimy być bardzo dobrze zorganizowani, aby kryć Lewandowskiego, zwłaszcza w polu bramkowym. Jeden zawodnik to za mało, ale musimy dobrze bronić jako grupa, może umieścimy drugiego piłkarza w pobliżu Lewandowskiego. Nie możemy dać mu miejsca, bo on nigdy nie wybacza. Mam nadzieję, że nie będzie grał tak jak w klubie.

Albania zajmuje obecnie trzecie miejsce w grupie eliminacyjnej. Ustępują Anglii i Węgrom, ale o dwa punkty wyprzedzają Polskę.

Fot.Newspix

Reklama

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank