Smuda: – Ja bym nie zapłacił tyle za skrzydłowego

redakcja

Autor:redakcja

18 sierpnia 2021, 09:44 • 1 min czytania

Reklama
Smuda: – Ja bym nie zapłacił tyle za skrzydłowego

Nie milkną echa rekordowego transferu Lecha Poznań. Tym razem głos na temat Adriela Ba Louy zarał Franciszek Smuda w „Studiu Ekstraklasa”, programie Youtube Interii Sport.

Reklama

Były szkoleniowiec Kolejorza był krytyczny co do wydawania takich pieniędzy na tego gracza. Franciszek Smuda: – Ja bym nie zapłacił tyle za skrzydłowego. Skrzydłowego można w Polsce znaleźć, być może tańszego. Być może we własnym zespole mają dobrego skrzydłowego. Gdyby to był napastnik, który strzeli ileś bramek w sezonie – to tak, to bym zapłacił może i ciutkę wiećej. Natomiast skrzydłowego?

Smuda chwalił natomiast początek Lecha Poznań, jego zdaniem żaden klub w lidze nie wygląda tak dobrze na otwarcie rundy.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank