Urban: – Rozegraliśmy kompletne spotkanie

redakcja

Autor:redakcja

16 sierpnia 2021, 20:56 • 1 min czytania

Reklama
Urban: – Rozegraliśmy kompletne spotkanie

Górnik Zabrze odniósł dziś swoje najbardziej wartościowe zwycięstwo w sezonie. Wynik 3:1 w Białymstoku wzbudza szacunek, szczególnie, że we wcześniejszych meczach Jagiellonia wyglądała nieźle.

Reklama

Nie dziwi więc, że trener Jan Urban miał powody do dumy. Na konferencji prasowej powiedział: – Myślę, że rozegraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Kompletne spotkanie. W wielu fazach meczu to my mieliśmy kontrolę, zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie. Oczywiście, był moment, po golu na 1:0, gdy Jagiellonia zepchnęła nas do głębokiej defensywy, doprowadziła do wyrównania i wydawało się, że pójdzie za ciosem. Całe szczęście, że tak się nie stało. Nas ta bramka obudziła i zaczęliśmy grać to samo, co przed strzeleniem pierwszego gola.

Urban podkreślił, że zdawał sobie sprawę ze słabej gry drużyny we wcześniejszych meczach, ale wygrana ze Stalą dała nowego ducha drużynie.

Fot. NewsPix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank