Petit: Kto chciałby grać w Arsenalu?!

redakcja

Autor:redakcja

15 sierpnia 2021, 21:37 • 1 min czytania

Reklama
Petit: Kto chciałby grać w Arsenalu?!

– Kto chciałby tam teraz grać? – zastanawia się Emmanuel Petit, były gracz Arsenalu, który na łamach RDC Sports rozjechał całą organizację „Kanonierów”. Jego krótki wywiad przetłumaczył portal meczyki.pl. 

Reklama

– Powoli tracę zainteresowanie Arsenalem, ponieważ ten sposób gry nie generuje żadnych emocji. Nie rozumiem kierunki, jaki klub obrał w ciągu ostatnich kilku lat. Zaczęło się to parę lat temu jeszcze za Arsene’a Wengera i trwa dalej za kadencji jego następców – przyznał Petit.

– Nie rozumiem tego. Nie chodzi o pieniądze, bo klub je ma, ale o piłkarzy. W tym oknie transferowym Arsenal kupił nowych zawodników, a jego słabości są takie same, jak w poprzednich latach. W meczu z Brentford widzieliśmy fiasko w defensywie – ocenił Francuz.

– Najgorsze jest to, że Arsenal nie jest już atrakcyjnym klubem. Kto chciałby tam teraz grać? – zastanawia się Petit.

Fot.Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank