Sevilla zakontraktowała bramkarza

redakcja

Autor:redakcja

05 lipca 2021, 18:43 • 1 min czytania

Reklama
Sevilla zakontraktowała bramkarza

Dużo ostatnio spekuluje się w zagranicznych mediach na temat tego, że pracodawcę zmieni Tomas Vaclik. Czeski bramkarz, który dopiero kilka dni temu pożegnał się z mistrzostwami Europy, według „AS-a” trafić ma do Napoli po tym, jak wygasł jego kontrakt z Sevillą. Klub z Andaluzji właśnie załatał dziurę powstałą po jego odejściu. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan trafił Marko Dmitrović. 

Reklama

29-letni bramkarz reprezentacji Serbii w Hiszpanii spędził sześć ostatnich sezonów. Do tej pory grał dla AD Alcorcon na poziomie drugiej ligi i w SB Eibar w Primera Divison. W najwyższej klasie rozgrywkowej zaliczył 130 meczów. W ostatnim sezonie spadł ze swoją drużyną na zaplecze po zajęciu ostatniego miejsca w lidze, ale przekonał do siebie klub z czołówki.

W ostatnim sezonie podstawowym golkiperem Sevilli był Bono. Reprezentant Maroka wystąpił 45 spotkaniach. Osiem razy miejsce między słupkami zajął wspomniany Vaclik (pierwszy wybór w dwóch wcześniejszych sezonach), a jeden występ zaliczył 20-letni Alfonso Pastor.

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank