Sobiech: – Mogłem trafić do Lecha 11 lat temu

redakcja

Autor:redakcja

04 lipca 2021, 10:40 • 1 min czytania

Reklama
Sobiech: – Mogłem trafić do Lecha 11 lat temu

31-letni Artur Sobiech trzy dni temu został nowym piłkarzem Lecha Poznań. W jednym z wywiadów stwierdził, że ten transfer mógł stać się faktem już 11 lat wcześniej. Oraz że ostatnio miał jeszcze dwie oferty z Polski oprócz tych z zagranicy. Trafił jednak do ekipy „Kolejorza”, lepiej późno niż wcale.

Reklama

W 2010 roku mój transfer do Lecha był bardzo blisko. W zasadzie wszystko mieliśmy już wtedy dopięte. Jednakże Ruch Chorzów, w którym wtedy grałem, otrzymał lepszą propozycję finansową niż ta Lecha, więc zdecydował się mnie tam sprzedać. Wtedy nie dołączyłem do drużyny, ale lepiej późno niż wcale. To były ustalenia między klubami. Wyszło na to, że wylądowałem w Polonii Warszawa, ale ostatecznie po 11 latach jestem tutaj, w Lechu – powiedział Sobiech na łamach Interii.

Fot. Lech Poznań

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank