Oficjalnie: Adam Hloušek wrócił do Ekstraklasy

redakcja

Autor:redakcja

03 lipca 2021, 12:41 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Adam Hloušek wrócił do Ekstraklasy

Adam Hloušek został zaprezentowany jako nowy piłkarz Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Mówiło się o tym, że mógłby trafić do Górnika Łęczna, ale wylądował jednak w ekipie innego beniaminka. 32-latek przenosi się do ekipy Mariusza Lewandowskiego na zasadzie darmowego transferu z Viktorii Pilzno. Podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. 

Reklama

Hlousek w latach 2016-2019 występował w Legii Warszawa. Po tym epizodzie przeniósł się do Czech, gdzie trochę pograł, ale nie był podstawowym zawodnikiem. Dopiero w sezonie 2020/2021 w trzecioligowym 1.FC Kaiserslautern grał regularnie (28 występów). A więc Termalika będzie miała do dyspozycji gotowego grajka z dużym doświadczeniem. Na papierze – bardzo dobry transfer.

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank