Mandżukić zrzeka się marcowej wypłaty w Milanie

redakcja

Autor:redakcja

16 kwietnia 2021, 17:36 • 1 min czytania

Reklama
Mandżukić zrzeka się marcowej wypłaty w Milanie

Przygoda Mario Mandżukicia z Milanem jest – bardzo, ale to bardzo delikatnie rzecz ujmując – nieudana. Chorwat trafił do Mediolanu w kiepściutkiej formie, ciągle dręczą go kontuzje mięśniowe i w sumie rozegrał w Serie A niespełna 80 minut. Teraz jednak pokazał klasę. Postanowił zrezygnować z marcowych zarobków.

Reklama

W marcu wicemistrz świata z 2018 roku nie pojawił się ani razu nawet na ławce rezerwowych Milanu. Stąd prawdopodobnie uznał, że wypłata za ten miesiąc mu się nie należy. – To szlachetny gest – powiedział Paolo Scaroni, prezydent klubu. – Pokazuje etykę pracy Mario i jego szacunek dla Milanu. Wykorzystamy tę okazję i przekażemy te pieniądze na konto naszej fundacji, która wspiera dzieci i młodzież z trudnych środowisk, gdzie sport jest często jedyną drogą do wydostania się z ubóstwa.

Cóż – jeżeli doszukiwać się jakichś pozytywów pobytu Mandżukicia w Milanie, ten będzie jednym z nich. A może i jedynym. Na razie przyszłość Chorwata nie jest znana. Włoskie media donoszą, że dostanie on w najbliższej przyszłości kilka szans, by przekonać do siebie trenera i działaczy.

fot. NewsPix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank