Szalony mecz w II lidze. Rezerwy Śląska znów zwycięskie

11 kwietnia 2021, 15:09 • 1 min czytania 1 komentarz

Nieźle na poziomie II ligi poczynają sobie rezerwy Śląska Wrocław. Podczas gdy druga drużyna Lecha Poznań ma tyle samo punktów, co będący strefie spadkowej Hutnik Kraków, zaplecze wrocławskiej ekipy zajmuje szóste miejsce w tabeli. Dziś o sile Śląska II przekonała się Bytovia Bytów.

Prowadzenie Śląskowi dał w 15. minucie Przemysław Bargiel. Wynik z rzutu karnego podwyższył po godzinie gry Sebastian Bergier, strzelając tym samym 12. gola w sezonie. Później wrocławianie przekonali się, że prowadzenie 2-0 to niebezpieczny wynik. Już minutę po drugiej bramce kontakt Bytovii dał Mateusz Wrzesień, a w doliczonym czasie gry do remisu doprowadził Piotr Giel (13. bramka w II lidze w tym sezonie).

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktem, gola dla ekipy Piotra Jawnego strzelił rezerwowy Mateusz Młynarczyk.

Jak już wspomnieliśmy Śląsk z 38 punktami zajmuje szóste miejsce w tabeli. Bytovia ma 29 oczek i jest trzynasta.