Szalony mecz w II lidze. Rezerwy Śląska znów zwycięskie

redakcja

Autor:redakcja

11 kwietnia 2021, 15:09 • 1 min czytania

Reklama
Szalony mecz w II lidze. Rezerwy Śląska znów zwycięskie

Nieźle na poziomie II ligi poczynają sobie rezerwy Śląska Wrocław. Podczas gdy druga drużyna Lecha Poznań ma tyle samo punktów, co będący strefie spadkowej Hutnik Kraków, zaplecze wrocławskiej ekipy zajmuje szóste miejsce w tabeli. Dziś o sile Śląska II przekonała się Bytovia Bytów. 

Reklama

Prowadzenie Śląskowi dał w 15. minucie Przemysław Bargiel. Wynik z rzutu karnego podwyższył po godzinie gry Sebastian Bergier, strzelając tym samym 12. gola w sezonie. Później wrocławianie przekonali się, że prowadzenie 2-0 to niebezpieczny wynik. Już minutę po drugiej bramce kontakt Bytovii dał Mateusz Wrzesień, a w doliczonym czasie gry do remisu doprowadził Piotr Giel (13. bramka w II lidze w tym sezonie).

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktem, gola dla ekipy Piotra Jawnego strzelił rezerwowy Mateusz Młynarczyk.

Jak już wspomnieliśmy Śląsk z 38 punktami zajmuje szóste miejsce w tabeli. Bytovia ma 29 oczek i jest trzynasta.

Fot. newspix.pl

Reklama

 

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
0
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank