Modrić do Pique: – Czekasz, żeby się poskarżyć?

redakcja

Autor:redakcja

11 kwietnia 2021, 10:07 • 1 min czytania

Reklama
Modrić do Pique: – Czekasz, żeby się poskarżyć?

Po wczorajszym El Clasico obóz FC Barcelony ma pretensje do arbitra o brak rzutu karnego w sytuacji, w której z równowagi został wytrącony Martin Braithwaite. Głosów niezadowolenia z powodu pracy sędziego było jednak więcej. Jeden z nich należał do Gerarda Pique. 

Reklama

Hiszpan wczorajsze spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych, ale i tak obejrzał żółty kartonik. Po meczu miał on pretensje do Jesusa Gila Manzano z powodu liczby minut, które arbiter doliczył do drugiej części gry. Takie zachowanie nie spodobało się nie tylko sędziemu, ale też Luce Modriciowi, który wdał się w wymianę zdań z przeciwnikiem, co zarejestrowały kamery.

Czekasz, żeby teraz iść się poskarżyć?

– Chłopie, cztery minuty.

Reklama

– A ile byś chciał?

Tak wyglądał dialog pomiędzy piłkarzami, który możemy doliczyć do długiej listy wojenek Pique z Realem Madryt.

Po wczorajszym spotkaniu Królewscy zostali liderem hiszpańskiej ekstraklasy. Dziś ten tytuł może im odebrać Atletico Madryt, które zmierzy się z Betisem.

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank