Kolejny Polak w pierwszej drużynie SPAL

redakcja

Autor:redakcja

09 kwietnia 2021, 19:49 • 1 min czytania

Reklama
Kolejny Polak w pierwszej drużynie SPAL

Jak informuje portal 90minut, Patryk Peda znalazł się w kadrze meczowej SPAL. Zespół z Serie B zmierzy się w tę sobotę z Lecce. 

Reklama

18-letni obrońca, który swe początki kariery związał z Legią Warszawa, do tej pory występował jedynie w młodzieżowym zespole SPAL. Teraz jednak otrzymał swoją małą szansę, podobnie jak Jakub Iskra i Tomasz Woźniak, którzy regularnie już jeżdżą na mecze pierwszej drużyny.

Wyjazd na stracie z Lecce ma być dla Pedy nagrodą za dobre występy w Primaverze.

Warto jednak zauważyć, że wymieniona wcześniej trójka to nie jedyni Polacy, którzy przebywają w strukturach SPAL. Arkadiusz Stelmach dorzuca do tej listy kolejnych zawodników.

Reklama

SPAL zajmuje na ten moment szóste miejsce w Serie B i dalej pozostaje w walce o awans. Dobrą okazję, by poczynić krok naprzód będą mieli właśnie w starciu z Lecce. Drużyna Stępińskiego i Listkowskiego jest bowiem wiceliderem zaplecza włoskiej ekstraklasy.

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank