Polska zagra z Anglią w najsilniejszym składzie!

redakcja

Autor:redakcja

19 marca 2021, 22:22 • 1 min czytania

Reklama
Polska zagra z Anglią w najsilniejszym składzie!

Od kilku dni cała Polska żyła doniesieniami na temat braku możliwości wyjazdu wszystkich naszych graczy na mecz z Anglią. Jednak to już koniec spekulacji. Zbigniew Boniek poinformował, że reprezentacja Polski wybierze się na Wembley w komplecie. Zatem oznacza to, że ziścił się najbardziej optymistyczny scenariusz. 

Reklama

Ze względu na obowiązek przejścia czternastodniowej kwarantanny po powrocie z Wielkiej Brytanii niemieckie kluby nie chciały pozwolić naszym zawodnikom występującym w Bundeslidze na występ w ostatnim meczu marcowych zmagań eliminacyjnych. Władze Ligue 1 również nie zezwalały na wyjazd swoich graczy poza teren Unii Europejskiej.

Sytuacja jednak zmieniła się na naszą korzyść. Prezes PZPN-u rozwiał wszelkie wątpliwości – do Anglii polecą wszyscy powołani zawodnicy, bez żadnych wyjątków.

https://twitter.com/BoniekZibi/status/1373009920673595396

Tak więc polscy kibice mogą już odetchnąć z wielką ulgą i z większym spokojem oczekiwać na eliminacyjne rywalizacje.

Reklama

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank