Widzew sprzedał tysiące wirtualnych biletów na derby

redakcja

Autor:redakcja

05 marca 2021, 09:48 • 1 min czytania

Reklama
Widzew sprzedał tysiące wirtualnych biletów na derby

Sobotnie derby Łodzi odbędą się bez kibiców. Zamiast gorącej atmosfery, puste trybuny. Widzew znalazł jednak sposób, by mimo to ten mecz przekuć w profity dla klubu, a także szansę dla kibiców na to, by chociaż w pośredni sposób uczestniczyli w tym wydarzeniu.

Reklama

Co dokładnie zrobili? Otóż Widzew sprzedaje wirtualne bilety, z których zysk przeznaczony będzie na zakup niezbędnego sprzętu elektronicznego dla działu analiz Akademii Widzewa. Bilet kosztuje pięć złotych, drugą piątkę dorzuca Widzew.

Wejściówki można kupować TU do godziny 12. Każdy bilet można też wydrukować i zachować na pamiątkę.

Do wczoraj Widzew sprzedał już ponad 5000 takich biletów.

Źródło: Widzew.com/Fot. Widzew.com

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank