Rafał Leszczyński podpisał kontrakt z Chrobrym

redakcja

Autor:redakcja

04 marca 2021, 14:11 • 1 min czytania

Reklama
Rafał Leszczyński podpisał kontrakt z Chrobrym

Rafał Leszczyński rozwiązał wczoraj kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a dziś związał się z Chrobrym Głogów. Jego umowa będzie obowiązywać do końca sezonu.

Reklama

W bramce Chrobrego pojawił się wakat po kontuzjach Kacpra Bieszczada i Adama Makuchowskiego. Leszczyński ma więc załatać tę dziurę. To doświadczony fachowiec na poziomie pierwszej ligi, gdzie rozegrał prawie 200 spotkań. Najbardziej znany jest oczywiście z sensacyjnego powołania, jakie kiedyś wysłał mu Adam Nawałka. Leszczyński był wówczas zawodnikiem Dolcanu Ząbki.

W Podbeskidziu słabo mu poszło. Wskoczył do bramki na trzy mecze, ale – delikatnie sprawy ujmując – wpasował się w klimat popełniającej babole defensywy. Było jasne, że na poziomie Ekstraklasy ciężko mu będzie się gdzieś załapać.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank