03 marca 2020, 10:24 • 2 min czytania 0 komentarzy

Ostatnie mecze Cracovii: PPWWW
Ostatnie mecze Wisły: RWWWW

Przewidywania: BTTS – zagraj w Totolotku za 1.81!

Pewne gole w derbach

Ktoś powiedział, że środek tygodnia bez Ligi Mistrzów jest nudny? Z odsieczą przychodzi nasz kochana Ekstraklasa. W dodatku w nie byle jakim wydaniu – derby Krakowa to wydarzenie, które niezależnie od daty ekscytuje wszystkich fanów futbolu w naszym kraju. A zwłaszcza w Małopolsce, w której jesienią władzę odzyskała Cracovia. Zwycięskie derby zakończyły się wówczas skromną wygraną, ale naszym zdaniem tym razem kibice zobaczą więcej bramek. W końcu w 10 ostatnich derbowych potyczkach typ BTTS wchodził jak w masło. Cracovia jest w dołku po dwóch porażkach z rzędu, w dodatku w trzech tegorocznych meczach dawała sobie wbić przynajmniej jednego gola. Z kolei Wisła była w sztosie, ale ostatnio jej serię w brutalnym stylu przerwała imienniczka z Płocka. W tegorocznych spotkaniach podopieczni Artura Skowronka za każdym razem trafiali jednak do siatki – czemu więc mieliby tego nie powtórzyć w najważniejszym meczu piłkarskim w Krakowie?

Derby może i rządzą się swoimi prawami, ale przede wszystkim zwiastują gole. Obie drużyny strzelą w starciu o władzę w Krakowie – zagraj legalnie w Totolotku za 1.81!

Wrócić na krakowski tron

A może to Wisła odzyska prym w Krakowie? „Biała Gwiazda” w ostatnich sześciu meczach ligowych jest nie tylko niepokonana. Uwagę przykuwa też fakt, że Wiślacy dobrze rozpoczynają każde spotkanie. W każdym z przypadków trafiali do siatki już w pierwszej połowie. Mało tego – Wisła strzelała gola przed przerwą w praktycznie każdym spotkaniu od przyjścia Artura Skowronka, z wyjątkiem przegranego 0:1 starcia z Lechią Gdańsk. Taki scenariusz towarzyszył też trzem z pięciu ostatnich meczów derbowych w Krakowie. A jak wiadomo, historia lubi się powtarzać.

Wisła „napoczyna” Cracovię już przed przerwą? Sprawdzony scenariusz. Zagraj na over 0.5 goli „Białej Gwiazdy” w pierwszej połowie po kursie 2.59 u legalnego bukmachera eWinner!