LIVE: Wreszcie mecz zamiast wyrobu meczopodobnego

28 lipca 2017, 17:56 • 1 min czytania 21 komentarzy

Bruk-Bet Termalica ma za sobą dwie porażki 0:1. Zagłębie Lubin ma za sobą dwa zwycięstwa 1:0. To z grubsza wszystko, co powinniśmy wiedzieć o pierwszym z piątkowych spotkań, w którym jedna z dwóch drużyn bez punktu na koncie zmierzy się z jedną z trzech drużyn z kompletem punktów. Czy jesteśmy skazani na wynik 1:0 dla Zagłębia? Jakkolwiek – ciekawsze i tak zdaje się danie główne, czyli „superpiątkowy” mecz przyjaźni Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk. Tym bardziej, że Śląsk ściągnął 17 nowych piłkarzy, Lechia zaś jest w samym środku wyprzedaży – dziś na przykład nie zagra Milos Krasić, który również jest na liście piłkarzy, którzy raczej nie zagrają już w tym sezonie w Ekstraklasie. Przede wszystkim – czekamy na przerwanie fatalnej serii miliarda spotkań z wynikiem 0:0 do przerwy. Coś nam mówi, że możemy jeszcze poczekać… Bądźcie z nami, ruszamy z relacją live!