post Avatar

Opublikowane 20.06.2017 14:53 przez

redakcja

Wczoraj sklasyfikowaliśmy najlepszą dziesiątkę tych od wnoszenia fortepianu, dziś skupiamy się z kolei na tych, którzy również czasami wezmą ciężki instrument na plecy, ale i często coś na nim zagrają. Czyli, krótko mówiąc, od tzw. „szóstek” przechodzimy do „ósemek”. Graczy odpowiedzialnych w dużej mierze za początkową część kreacji, ale i nie unikających wzięcia na siebie ostatniego podania czy uderzenia z dystansu.

Wydawać by się mogło, że skoro powoli zmierzamy ku zawodnikom ofensywnym, coraz większa będzie przewaga Legii, Jagiellonii, Lecha i Lechii nad resztą ligowej stawki. Dość logiczną, po samym choćby spojrzeniu na tabelę, wydawałaby się konkluzja, że skoro ta czwórka zdobywała na przestrzeni sezonu najwięcej bramek, to musi też mieć kreatorów gry na poziomie przewyższającym pozostałych dwanaście drużyn.

Nic bardziej mylnego. Top 4 naszego rankingu tworzą bowiem obok Thibault Moulina, rodzynka z zespołu mistrza Polski, zawodnicy ekip plasujących się nieco niżej. Szóstej Wisły (Mączyński), siódmej Pogoni (Murawski) i dwunastej Wisły Płock (Furman). A to dlatego, że choć ich drużyny o puchary się nie biły, każdy z nich mocno wybijał się ponad przeciętność. Wyobraźcie sobie, że dziś wyjmujemy każdego z nich z jego zespołu. Macie to? Jak dla nas, praktycznie przesądzoną byłaby obecność Białej Gwiazdy i Portowców w dolnej ósemce, a także znacznie dłużej trwająca w Płocku nerwówka w kwestii utrzymania.

Trójkę Polaków pogodził jednak wspominany Moulin. Umówmy się, nie mogło być innego zwycięzcy rankingu „ósemek” po tym sezonie, jak tylko Francuz. Dwa gole, pięć asyst i pięć asyst drugiego stopnia to jedno, ale przybijanie stempla na praktycznie każdej akcji nowego-starego mistrza Polski to drugie. Pomocnik Legii wykonał zdecydowanie najwięcej podań w całej lidze – 2341, o niemal 300 wyprzedzając drugiego w kolejności Jakuba Wawrzyniaka. A wszystko to na wysokiej celności (83%). Szczególnie patrząc na typ zagrań, bo przecież Moulin wielokrotnie próbował rozrywać defensywy rywali ryzykownymi zagraniami, rzadziej grając w tył lub do boku. I choć początek sezonu – poza debiutem – miał niemrawy, wiele o jego progresie mówi sam fakt, jak dużym osłabieniem dla drużyny w dwumeczu z Ajaksem i dwóch pierwszych kolejkach wiosny była jego kontuzja.

Szukając przedstawicieli ligowego podium, trzeba się zaś zapuścić aż do dolnej połówki naszego rankingu. Tarasa Romanczuka sklasyfikowaliśmy pomiędzy dwoma zawodnikami Lechii, co do których roli mieliśmy sporo wątpliwości. No bo ktoś powie, że Sławczew to bardziej „szóstka”, a Krasić – „dycha”. Uśredniając jednak ich pozycje w poszczególnych meczach, obu sklasyfikowaliśmy właśnie wśród środkowych pomocników grających pomiędzy defensywnym, a stricte ofensywnym.

Jeszcze niżej swojego przedstawiciela ma poznański Lech. Bo choć Maciejowi Gajosowi zdarzały się mecze na naprawdę wysokim poziomie, szczególnie na starcie wiosny, gdy Lech wygrywał wszystko jak leci, to początek sezonu (noty u nas: 3, 3, 2) miał dramatyczny, a w końcówce rozgrywek nie pomógł poznaniakom w przypuszczeniu skutecznego szturmu na mistrzostwo (noty za ostatnie 3 mecze – znów: 3, 2, 3).

Stawkę uzupełniają Jovanović, od którego zależało bardzo wiele w poczynaniach drugiej linii Bruk-Betu i który jak nikt inny porządkował grę niecieczan w środku pola, a także Szymon Drewniak, który o pół długości wyprzedził w naszym rankingu Piotra Wlazłę. Udział przy 11 bramkach Górnika Łęczna to coś, czym pomocnik może się wreszcie pochwalić. I nie pomylimy się pewnie mówiąc, że ostatni rok był najlepszym w jego piłkarskiej karierze.

wHyavfi

Opublikowane 20.06.2017 14:53 przez

redakcja

Zaloguj się albo komentuj jako gość
Liczba komentarzy: 42
avatar
 
Zdjęcia
 
 
 
Audio i wideo
 
 
 
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trubadur
trubadur

no ale, że Moulin ma taką samą klasę co Furman….

o nieee! Krasić słabszy od Furmana xD

Wyrzysk
Wyrzysk

To było napisane „ręką Boga”

YanuszYoyko
YanuszYoyko

Jeżeli Moulin otrzymałby klasę reprezentacyjna to znaczy jest to klasa reprezentacji Francji czy reprezentacji Polski??? Bo to jednak spora różnica… z góry dzięki za odpowiedź Szymonie, Robercie, Jacku, Krzysiu, Samuelu, Piotrze czy kto tam to pisał.

szaser
szaser

Chyba nie jesteś zbyt domyślny, co? 🙂

YanuszYoyko
YanuszYoyko

a według Ciebie jaka jest odpowiedź?? tak poważnie się pytam.

Mikas
Mikas

Jezu, przecież bez sensu byłaby reprezentacjia danego kraju, bo Moulin musiałby mieć zaniżoną ocenę, a tacy Visnakovs, czy kedyś Zubas spokojnie załapaliby „B”. Wystarczy pomyśleć.

Bartek BAchorski
Bartek BAchorski

nazewnictwo oraz kryteria przynależności do poszczególnych klas są bardzo arbitralne oraz mało intuicyjne żeby nie powiedzieć kompletnie z dupy.

Misza
Misza

w tym artykule: http://weszlo.com/2017/06/12/czas-podsumowan-trwa-o-ligowcach-mowia-liczby/
podaliście, że Sławczew miał index instat tylko 2 punkty poniżej Moulina, a jednak zakwalifikowaliście go w innej klasie. Pomijam też, że Murawski miał ten index od Moulina wyższy, ale przynajmniej podaliście go w tej samej klasie. Wydaje mi sie po prostu, że Sławczew powinien być gdzieś ok 4. miejsca.

Damiano_L
Damiano_L

Moulin zdecydowanie klasa reprezentacyjna. Jeden z najlepszych zawodników całej ligi. Na poziomie międzynarodowym (Liga Mistrzów) też się sprawdzał. Jeden z niewielu w Legii, z którym Vadis mógł pograć w piłkę. Skoro sami piszecie, że tylko on mógł wygrać, to znaczy, że prezentował coś więcej niż „wyższa ligowa”, niż bezpośredni konkurenci.

Rozumiem, że nazwa sugeruje, że zawodnik kategorii B powinien być powoływany do reprezentacji, ale to efekt durnego nazewnictwa i nie powinno mieć to znaczenia.

Wyrzysk
Wyrzysk

Gdyby był Polakiem regularnie jeździłby na zgrupowania, więc spokojnie mogłaby być reprezentacyjna.

sqnatop
sqnatop

Racja zwlaszcza iz, Goralski dostal repr.! Panowie gdzie księżyc do słońca, francuz pozamiatal… Gdyby mial Polskie obywatelstwo juz by gral u nas w srodku kazdy mecz i taka jest prawda! jesli ktos oponuje to nie zna sie na piłce…

StanLevy
StanLevy

„jesli ktos oponuje to nie zna sie na piłce…” Tak się nie argumentuje, chociaż się zgadzam

M.S.
M.S.

też im o tym napisałem, a jeszcze wspomniałem, że dali Góralskiemu klasę reprezentacyjną za pozycję numer 6, co jest raczej żartem.

mateusz3101
mateusz3101

Tak szczerze to mam spore wątpliwości, czy Romańczuk to na pewno ósemka, a nie szóstka. Eh, mimo wszystko chyba ten podział trochę na siłę jest. Ale do samego rankingu, w sensie kolejności, chyba się nie ma co czepiać. Dałbym tylko wyższą ligową dla Krasića.

Kac Kupa
Kac Kupa

Moulin na dużym zdjęciu wygląda jakby mu właśnie mefedron wjechał nieźle

pancerek
pancerek

Panowie, te wasze ciągłe, różnorakie, codzienne niemal podsumowania sezonu, który zakończył się już niemal miesiąc temu są w moim zdaniem meganudne i po takim czasie nawet nie chce mi się w te wątki klikać. W ten wszedłem wyłącznie żeby napisać ten komentarz 😉

technojezus
technojezus

Moulin i Mączyński to nadal półka wyżej niż inne najlepsze ósemki z naszej ligi.
Furman z ocena? C
Dobre żarty.

Kolejosz
Kolejosz

Pierwszy i drugi zasłużyli na B. Moulin pokazał, że wybija się w lidze ponad wszystkich, a Mączyński pokazał się w reprezentacji, więc dlaczego nie klasa reprezentacyjna? A taki Linetty, który u Nawałki wygląda gorzej od Wiślaka, dostanie pewnie B, a może nawet i A…
Poza tym to kpina, że ci dwaj piłkarze mają taką samą „klasę”, co Murawski czy Furman. Zwłaszcza w stosunku do Moulina to bardzo krzywdzące.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Bartek BAchorski
Bartek BAchorski

Ten podział na 6,8 i 10 jest dziwny połowa tych piłkarzy powinna być liczona jako ofensywni pomocnicy, a druga jako defensywni. Jeden bardziej 6 drugi bardziej 10 więc uśredniając obaj będą 8. Paranoja jakaś.. Czemu Góralski, który obija się o reprezentację ma wyższą klasę niż Mączyński, który wychodzi w pierwszym składzie w meczach o punkty tej samej reprezentacji? I jak można do tej samej klasy zaliczyć Furmana(wyżej od Krasicia?!). Ciekaw jestem czy weszło kiedykolwiek po sezonie zrobi ranking, którego zasady i metodologia tworzenia nie będą tak oderwane od rzeczywistości, że będzie można w komentarzach spokojnie podyskutować o pojedynczych wyborach.

kologarytm
kologarytm

Ja chciałbym jedynie dopytać. Jakie kryteria musi spełniać zawodnik, aby weszło przyznało mu klasę „reprezentacyjną? Bo na przykładzie Mączyńskiego regularne występy w Reprezentacji Polski to widać za mało.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

werseo
werseo

Zaczyna się laurka dla cwelonistów xD

Jak Co Szabat: Moshe Ohayon - Prywatnie Kolega Herberta Dicka
Jak Co Szabat: Moshe Ohayon - Prywatnie Kolega Herberta Dicka

A to staremu nic na dzień ojca nie narysowałeś?

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki

Zasłużona w przypadku Moulina.

PhoenixLk
PhoenixLk

no tak – werseo byłaby szczęśliwa, jakby laurki dostawali ofensywni piłkarze Termalici (35 goli – najmniej w lidze) czy Ruchu (drugi od końca w ilości strzelonych bramek), a tytuł najlepszego napastnika dostałby nie Robak (chociaż nie – on z Lecha, to może miałby szansę werseo zadowolić), tylko Łukasz Zwoliński (z całą jedną bramką na koncie)… w końcu nieważne, kto strzelał najwięcej goli – ważne, by werseo była szczęśliwa, że na wyróżnienia nie zasługuje nikt z niewłaściwego klubu…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

zdyrman
zdyrman

Eeeee…na pewno w tej „18” nie umiescil(a)bys sendziuf? Wszak to oni byli prawdziwymi konstruktorami miszczostfa, zaprzeczysz?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

zdyrman
zdyrman

86% czyli +/- tylu ilu nie potrafi prosto kopnac pilki. Pomysl jak ciezko maja kopacze z nizszych klas rozgrywkowych – to nie ma Legii i na kogo zwalic wine? Jak zyc panie premierze, jak zyc?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

zdyrman
zdyrman

Eeeeej….stac Cie na wiecej. A do knclerz to przeciez juz go mamy

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

TommyBL
TommyBL

widzisz, to jeszcze ze starych czasow. 11ki kiedys biegaly w wiekszosci po lewym skrzydle, a 7mki blizej prawego boku (niekoniecznie skrzydlowi). to cos takiego, co sie utarlo.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Jak Co Szabat: Moshe Ohayon - Prywatnie Kolega Herberta Dicka
Jak Co Szabat: Moshe Ohayon - Prywatnie Kolega Herberta Dicka

7-ka i 11-tka (choć teraz nikt już nie używa tych terminów) mogą przecież pełnić te same role, to (jeżeli już musimy ich klasyfikować) są ogólnie skrzydłowi. Nie rozumiem przyjebki bo jednak między pozycją numer 6, 8, a 10 są różnice w zadaniach na boisku. Elementarne. Poczekaj, a co powiesz na wysuniętą 9-tkę, fałszywą 9-tkę etc? Jeszcze bardziej się pierdoli terminologia 🙂

A Moulin oczywiście król! Każdy pisze o tym, że odejdzie Vadis czy Pazdan, a nikt nie bierze pod uwagę odejscia Thibault. Jakby odszedł on i Vadis to nie wróżę sukcesów.

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki

W Ameryce Płd. piątka, to defensywny rozgrywający typu Dunga.

StanLevy
StanLevy

Skrót myślowy/charakterystyka postaci. Nie słyszałeś np o femme fatale?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

AdamFaken
AdamFaken

Gość który najlepsze mecze rozgrywa w reprezentacji i nie raz pokazuje że jak nikt umie się dostosować do tego wyższego poziomu dostaje C żenada hah to tak jak wybraliście Mączyńskiego do 5 odpalonych po Arłamowie przed Euro a gość ma placyk pewny na poziomie Grosickiego czy Kuby

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

M.S.
M.S.

A słabemu Góralskiemu za pozycję numer 6 przyznaliście reprezentacyjną, żarty. Krasic niżej od Furmana ?

Weszło
20.01.2021

Zieliński z superpucharem, United obronią fotel lidera?

Ligi Mistrzów nie ma, ale też jest… fajnie. Parafrazując słynny cytat. W środę kibice będą zadowoleni, bo czekają nas hitowe spotkania we Włoszech i w Anglii. Na południu Europy o Superpuchar Włoch powalczą Juventus oraz Napoli. Natomiast na drugim końcu Starego Kontynentu Manchester United spróbuje utrzymać się na szczycie Premier League. Na jakie typy warto […]
20.01.2021
Weszło
20.01.2021

Polak bramkarzem wszech czasów szwedzkiego klubu. Szacuneczek

Polacy doceniani za granicą? Coraz częściej spotykany przypadek. Ale ilu z nich zapisało się na kartach danego klubu do tego stopnia, by trafić do jedenastki wszech czasów? No właśnie, to już trudniejsza sprawa. Ale tak wyróżniony został Ryszard Jankowski, były bramkarz Lecha Poznań, który spędził pół dekady lat dziewięćdziesiątych w Trelleborgu, a gdzie pomógł zezłomować […]
20.01.2021
Weszło
20.01.2021

Zagraniczny inwestor w Radomiaku? Trwają rozmowy

W najbliższym czasie może dojść do niespodziewanej współpracy na zapleczu Ekstraklasy. Z naszych ustaleń wynika, że Radomiak Radom prowadzi rozmowy z zagranicznym inwestorem. Dzięki temu wsparciu klub chciałby odważniej włączyć się w walkę o awans z pierwszej ligi. Na czym ta współpraca miałaby polegać? Tu robi się ciekawie, bo niekoniecznie chodzi o przejęcie części akcji […]
20.01.2021
Weszło
20.01.2021

Zmierzch ery Juventusu? Pirlo przytłoczony problemami

– Lata lecą. Staramy się, jak możemy, ale podtrzymanie naszej passy i zdobycie 10. mistrzostwa z rzędu byłoby czymś nieprawdopodobnym. Nie jest łatwo, dajemy z siebie wszystko, ale mamy za sobą dwa ‚black-outy’, za które zapłaciliśmy bolesnymi porażkami z Fiorentiną i Interem – te słowa Giorgio Chielliniego, jednego z symboli Juventusu, wstrząsnęły włoskimi mediami. Dlaczego? Bo dopatrzono […]
20.01.2021
Anglia
20.01.2021

Jon Flanagan jednak nie dla Jagiellonii. I całe szczęście

Od kilku dni media belgijskie oraz polskie grzały temat transferu Jona Flanagana do Jagiellonii. Angielski lewy obrońca miał trafić do Białegostoku po kompletnie nieudanej przygodzie w Charleroi. Ostatecznie jednak nie wyszło, 28-latek nie przeszedł testów medycznych i z transakcji nici. Wbrew obiecującym początkom kariery tego piłkarza, możemy śmiało powiedzieć: całe szczęście.  W 2014 roku był […]
20.01.2021
Weszło
20.01.2021

Klauzula „anty-Włochy” wstrzymuje Milika

Arkadiusz Milik wciąż czeka na finalizację przejścia do Olympique Marsylia. Z klubem już się porozumiał, ale cały transfer wstrzymuje oczywiście Napoli. Kwota transferu nie jest problemem, więc co nim jest? Napoli chciałoby skonstruować transakcję w ten sposób, że Milik miałby zostać wypożyczony z Napoli do Olympique na pół roku z przymusowym wykupem przez francuski klub […]
20.01.2021
Blogi i felietony
20.01.2021

Jak co środę… JAKUB OLKIEWICZ

Wszystko było już zaplanowane, w maju Aleksander Łukaszenko uświetnia swoją obecnością imprezę otwarcia, potem lansuje się wśród błysków fleszy aż do finałowego meczu. Zapalony fan hokeja, który nawet w szczycie pandemii chętnie udzielał wywiadów prosto z lodowiska, tegoroczne Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie będzie musiał jednak obejrzeć w telewizji. Białoruś, a konkretnie Mińsk, a jeszcze […]
20.01.2021
Francja
20.01.2021

Powrót na tron w najmniej spodziewanym momencie, czyli ostatni tytuł Marsylii

Na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych Marsylia była jedną z największych piłkarskich potęg Starego Kontynentu. Na Stade Velodrome wręcz roiło się od czołowych postaci światowego futbolu, takich jak choćby Jean-Pierre Papin, Abedi Pele, Rudi Voeller czy Chris Waddle. Zespół regularnie sięgał po mistrzowskie tytuły we Francji, dokładając też do tego znaczące sukcesy na kontynentalnej arenie. […]
20.01.2021
Weszło
20.01.2021

Problemy w klubie Polaków. Derby nie płaci, a szejk czeka na zielone światło

Derby od miesiąca nie płaci swoim piłkarzom pensji. Nad klubem wisi wizja bankructwa, a w tle trwają przeciągające się rozmowy z szejkiem, który ma przejąć klub. Kibiców próbuje uspokajać Wayne Rooney, który ma być gwarantem lepszej przyszłości Derby. Tymczasem ligowe władze sprawdzają, czy Derby trafi we właściwie ręce.  Widać było po graczach Derby dużą ulgę […]
20.01.2021
Weszło
20.01.2021

GKS Bełchatów wybrał nowego prezesa

Pierwszoligowy GKS Bełchatów niedawno ogłosił konkurs na stanowisko nowego prezesa klubu. Nowy sternik przejmie stanowisko po Wiktorze Rydzu, który zrezygnował w grudniu ubiegłego roku. Jak udało nam się ustalić, zostanie nim Wojciech Zając, w przeszłości związany m.in. z Resovią Rzeszów. Zając to osoba, która jest współtwórcą sukcesu rzeszowian. To on był prezesem klubu kiedy Resovia […]
20.01.2021
Weszło
20.01.2021

Dali kilka powodów, by walnąć whisky. XI dekady Jagiellonii

Dwa srebrne medale. Jeden brązowy. Finał Pucharu Polski. Kilka grubych transferów. I miano ligowej czołówki przez kilka lat. Bez dwóch zdań to najlepsza dekada w historii Jagiellonii Białystok, która w 2020 roku obchodziła stulecie swojego istnienia. Wybraliśmy najlepszą XI minionego dziesięciolecia. Z góry uprzedzamy – może pojawić się element kontrowersji. Na kilku pozycjach mieliśmy sporą […]
20.01.2021
Weszło
20.01.2021

Niezły Numer – Jak Brzęczek marnował najlepszego napastnika świata?

W zasadzie mamy pewne wątpliwości, czy aby na pewno liczba bramek Roberta Lewandowskiego za kadencji Jerzego Brzęczka to „Niezły Numer”. Bo przecież mówimy o najlepszym piłkarzu na świecie. Drugim najlepszym strzelcu w pięciu topowych ligach w Europie. Pięciokrotnym królu strzelców Bundesligi. Gościu, który coraz bardziej zagraża rekordowi Gerda Müllera. I ten oto gość przez dwa […]
20.01.2021
Weszło
20.01.2021

Podmianka selekcjonera niedługo przed wielkim turniejem? To się już zdarzało

Jak nietrudno się domyślić – historia futbolu, również ta najnowsza, zna takie przypadki, gdy działacze krajowej federacji decydowali się na zmianę selekcjonera na kilka miesięcy przed startem wielkiego turnieju. Nie zdarza się to może zbyt często, no ale od czasu do czasu ktoś postanawia wykonać ten ryzykowny, nieco zalatujący desperacją ruch. W związku z niespodziewanym […]
20.01.2021
Anglia
20.01.2021

Najlepszy napastnik Manchesteru City? Phil Foden

Nie Sergio Aguero. Nie Gabriel Jesus, a tym bardziej Liam Delap. To może Riyad Mahrez albo Kevin de Bruyne? Znowu błędna odpowiedź. Najlepszym strzelcem Manchesteru City w tym sezonie są Raheem Sterling i Phil Foden, kolejny genialny piłkarz w układance Pepa Guardioli. Swoją karierę na The Etihad rozpoczął już trzy sezony temu, ale nigdy tak […]
20.01.2021
Weszło
20.01.2021

Puchar nie w pełni świętowany. Bilbao wciąż czeka na „La Gabarrę”

– Moim zdaniem ten tytuł zasługuje na barkę – czytamy we wpisie na forum kibiców Athletiku. – Bardziej niż poprzedni. Wygrana Superpucharu w ramach przygotowań do sezonu to nic. Teraz graliśmy w środku rozgrywek, kiedy każdy zespół jest w formie. I pokonaliśmy Real oraz Barcelonę. Wiem, że obostrzenia związane z pandemią nie są po to, […]
20.01.2021
Weszło Extra
20.01.2021

Trenerzy a życie rodzinne. Czy to już zawód tylko dla piłkarskich nerdów?

Pracoholik. Skrajny perfekcjonista. Fanatyk. Obsesjonat. Jeżeli ktoś jest opisywany w ten sposób, budzi raczej negatywne skojarzenia, ale akurat nie dotyczy to trenerów piłkarskich. Chwilami można odnieść wrażenie, że niektórzy wręcz oczekują od nich, że będą żyli futbolem 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku i nic innego w ich egzystencji liczyć się nie […]
20.01.2021
Weszło
20.01.2021

„Boniek pokazał twarz jednowładcy, który nie liczy się z nikim”

– Akcja ze zwolnieniem Brzęczka ma jeszcze inny wymiar – demaskuje prezesa Bońka jako jedynowładcę. Jasne, nie pierwszy raz, ale do tej pory w kluczowych kwestiach starał się przynajmniej dbać o pozory. Pod tym względem o trzy długości wyprzedził Latę, który jednak decyzję w sprawie kandydatów konsultował z zaufanymi ludźmi, jakoś tam liczył się ze […]
20.01.2021
Anglia
19.01.2021

Zegar Franka Lamparda wybija ostatnią godzinę. Chelsea dostaje od Leicester do zera

Jak nie idzie, to nie idzie. Wiadomo było, że Chelsea będzie miała z Leicester City duże ciężary. Za gospodarzami przemawiało tak naprawdę więcej, a przede wszystkim dyspozycja. Mało kto jednak spodziewał się, że The Blues właściwie nie postawią się ekipie z King Power Stadium, przegrywając mecz do zera.  Już pierwsze minuty zwiastowały, że to nie […]
19.01.2021