post Avatar

Opublikowane 20.06.2017 14:53 przez

redakcja

Wczoraj sklasyfikowaliśmy najlepszą dziesiątkę tych od wnoszenia fortepianu, dziś skupiamy się z kolei na tych, którzy również czasami wezmą ciężki instrument na plecy, ale i często coś na nim zagrają. Czyli, krótko mówiąc, od tzw. „szóstek” przechodzimy do „ósemek”. Graczy odpowiedzialnych w dużej mierze za początkową część kreacji, ale i nie unikających wzięcia na siebie ostatniego podania czy uderzenia z dystansu.

Wydawać by się mogło, że skoro powoli zmierzamy ku zawodnikom ofensywnym, coraz większa będzie przewaga Legii, Jagiellonii, Lecha i Lechii nad resztą ligowej stawki. Dość logiczną, po samym choćby spojrzeniu na tabelę, wydawałaby się konkluzja, że skoro ta czwórka zdobywała na przestrzeni sezonu najwięcej bramek, to musi też mieć kreatorów gry na poziomie przewyższającym pozostałych dwanaście drużyn.

Nic bardziej mylnego. Top 4 naszego rankingu tworzą bowiem obok Thibault Moulina, rodzynka z zespołu mistrza Polski, zawodnicy ekip plasujących się nieco niżej. Szóstej Wisły (Mączyński), siódmej Pogoni (Murawski) i dwunastej Wisły Płock (Furman). A to dlatego, że choć ich drużyny o puchary się nie biły, każdy z nich mocno wybijał się ponad przeciętność. Wyobraźcie sobie, że dziś wyjmujemy każdego z nich z jego zespołu. Macie to? Jak dla nas, praktycznie przesądzoną byłaby obecność Białej Gwiazdy i Portowców w dolnej ósemce, a także znacznie dłużej trwająca w Płocku nerwówka w kwestii utrzymania.

Trójkę Polaków pogodził jednak wspominany Moulin. Umówmy się, nie mogło być innego zwycięzcy rankingu „ósemek” po tym sezonie, jak tylko Francuz. Dwa gole, pięć asyst i pięć asyst drugiego stopnia to jedno, ale przybijanie stempla na praktycznie każdej akcji nowego-starego mistrza Polski to drugie. Pomocnik Legii wykonał zdecydowanie najwięcej podań w całej lidze – 2341, o niemal 300 wyprzedzając drugiego w kolejności Jakuba Wawrzyniaka. A wszystko to na wysokiej celności (83%). Szczególnie patrząc na typ zagrań, bo przecież Moulin wielokrotnie próbował rozrywać defensywy rywali ryzykownymi zagraniami, rzadziej grając w tył lub do boku. I choć początek sezonu – poza debiutem – miał niemrawy, wiele o jego progresie mówi sam fakt, jak dużym osłabieniem dla drużyny w dwumeczu z Ajaksem i dwóch pierwszych kolejkach wiosny była jego kontuzja.

Szukając przedstawicieli ligowego podium, trzeba się zaś zapuścić aż do dolnej połówki naszego rankingu. Tarasa Romanczuka sklasyfikowaliśmy pomiędzy dwoma zawodnikami Lechii, co do których roli mieliśmy sporo wątpliwości. No bo ktoś powie, że Sławczew to bardziej „szóstka”, a Krasić – „dycha”. Uśredniając jednak ich pozycje w poszczególnych meczach, obu sklasyfikowaliśmy właśnie wśród środkowych pomocników grających pomiędzy defensywnym, a stricte ofensywnym.

Jeszcze niżej swojego przedstawiciela ma poznański Lech. Bo choć Maciejowi Gajosowi zdarzały się mecze na naprawdę wysokim poziomie, szczególnie na starcie wiosny, gdy Lech wygrywał wszystko jak leci, to początek sezonu (noty u nas: 3, 3, 2) miał dramatyczny, a w końcówce rozgrywek nie pomógł poznaniakom w przypuszczeniu skutecznego szturmu na mistrzostwo (noty za ostatnie 3 mecze – znów: 3, 2, 3).

Stawkę uzupełniają Jovanović, od którego zależało bardzo wiele w poczynaniach drugiej linii Bruk-Betu i który jak nikt inny porządkował grę niecieczan w środku pola, a także Szymon Drewniak, który o pół długości wyprzedził w naszym rankingu Piotra Wlazłę. Udział przy 11 bramkach Górnika Łęczna to coś, czym pomocnik może się wreszcie pochwalić. I nie pomylimy się pewnie mówiąc, że ostatni rok był najlepszym w jego piłkarskiej karierze.

wHyavfi

Opublikowane 20.06.2017 14:53 przez

redakcja

Zaloguj się albo komentuj jako gość
Liczba komentarzy: 42
avatar
 
Zdjęcia
 
 
 
Audio i wideo
 
 
 
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trubadur
trubadur

no ale, że Moulin ma taką samą klasę co Furman….

o nieee! Krasić słabszy od Furmana xD

Wyrzysk
Wyrzysk

To było napisane „ręką Boga”

YanuszYoyko
YanuszYoyko

Jeżeli Moulin otrzymałby klasę reprezentacyjna to znaczy jest to klasa reprezentacji Francji czy reprezentacji Polski??? Bo to jednak spora różnica… z góry dzięki za odpowiedź Szymonie, Robercie, Jacku, Krzysiu, Samuelu, Piotrze czy kto tam to pisał.

szaser
szaser

Chyba nie jesteś zbyt domyślny, co? 🙂

YanuszYoyko
YanuszYoyko

a według Ciebie jaka jest odpowiedź?? tak poważnie się pytam.

Mikas
Mikas

Jezu, przecież bez sensu byłaby reprezentacjia danego kraju, bo Moulin musiałby mieć zaniżoną ocenę, a tacy Visnakovs, czy kedyś Zubas spokojnie załapaliby „B”. Wystarczy pomyśleć.

Bartek BAchorski
Bartek BAchorski

nazewnictwo oraz kryteria przynależności do poszczególnych klas są bardzo arbitralne oraz mało intuicyjne żeby nie powiedzieć kompletnie z dupy.

Misza
Misza

w tym artykule: http://weszlo.com/2017/06/12/czas-podsumowan-trwa-o-ligowcach-mowia-liczby/
podaliście, że Sławczew miał index instat tylko 2 punkty poniżej Moulina, a jednak zakwalifikowaliście go w innej klasie. Pomijam też, że Murawski miał ten index od Moulina wyższy, ale przynajmniej podaliście go w tej samej klasie. Wydaje mi sie po prostu, że Sławczew powinien być gdzieś ok 4. miejsca.

Damiano_L
Damiano_L

Moulin zdecydowanie klasa reprezentacyjna. Jeden z najlepszych zawodników całej ligi. Na poziomie międzynarodowym (Liga Mistrzów) też się sprawdzał. Jeden z niewielu w Legii, z którym Vadis mógł pograć w piłkę. Skoro sami piszecie, że tylko on mógł wygrać, to znaczy, że prezentował coś więcej niż „wyższa ligowa”, niż bezpośredni konkurenci.

Rozumiem, że nazwa sugeruje, że zawodnik kategorii B powinien być powoływany do reprezentacji, ale to efekt durnego nazewnictwa i nie powinno mieć to znaczenia.

Wyrzysk
Wyrzysk

Gdyby był Polakiem regularnie jeździłby na zgrupowania, więc spokojnie mogłaby być reprezentacyjna.

sqnatop
sqnatop

Racja zwlaszcza iz, Goralski dostal repr.! Panowie gdzie księżyc do słońca, francuz pozamiatal… Gdyby mial Polskie obywatelstwo juz by gral u nas w srodku kazdy mecz i taka jest prawda! jesli ktos oponuje to nie zna sie na piłce…

StanLevy
StanLevy

„jesli ktos oponuje to nie zna sie na piłce…” Tak się nie argumentuje, chociaż się zgadzam

M.S.
M.S.

też im o tym napisałem, a jeszcze wspomniałem, że dali Góralskiemu klasę reprezentacyjną za pozycję numer 6, co jest raczej żartem.

mateusz3101
mateusz3101

Tak szczerze to mam spore wątpliwości, czy Romańczuk to na pewno ósemka, a nie szóstka. Eh, mimo wszystko chyba ten podział trochę na siłę jest. Ale do samego rankingu, w sensie kolejności, chyba się nie ma co czepiać. Dałbym tylko wyższą ligową dla Krasića.

Kac Kupa
Kac Kupa

Moulin na dużym zdjęciu wygląda jakby mu właśnie mefedron wjechał nieźle

pancerek
pancerek

Panowie, te wasze ciągłe, różnorakie, codzienne niemal podsumowania sezonu, który zakończył się już niemal miesiąc temu są w moim zdaniem meganudne i po takim czasie nawet nie chce mi się w te wątki klikać. W ten wszedłem wyłącznie żeby napisać ten komentarz 😉

technojezus
technojezus

Moulin i Mączyński to nadal półka wyżej niż inne najlepsze ósemki z naszej ligi.
Furman z ocena? C
Dobre żarty.

Kolejosz
Kolejosz

Pierwszy i drugi zasłużyli na B. Moulin pokazał, że wybija się w lidze ponad wszystkich, a Mączyński pokazał się w reprezentacji, więc dlaczego nie klasa reprezentacyjna? A taki Linetty, który u Nawałki wygląda gorzej od Wiślaka, dostanie pewnie B, a może nawet i A…
Poza tym to kpina, że ci dwaj piłkarze mają taką samą „klasę”, co Murawski czy Furman. Zwłaszcza w stosunku do Moulina to bardzo krzywdzące.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Bartek BAchorski
Bartek BAchorski

Ten podział na 6,8 i 10 jest dziwny połowa tych piłkarzy powinna być liczona jako ofensywni pomocnicy, a druga jako defensywni. Jeden bardziej 6 drugi bardziej 10 więc uśredniając obaj będą 8. Paranoja jakaś.. Czemu Góralski, który obija się o reprezentację ma wyższą klasę niż Mączyński, który wychodzi w pierwszym składzie w meczach o punkty tej samej reprezentacji? I jak można do tej samej klasy zaliczyć Furmana(wyżej od Krasicia?!). Ciekaw jestem czy weszło kiedykolwiek po sezonie zrobi ranking, którego zasady i metodologia tworzenia nie będą tak oderwane od rzeczywistości, że będzie można w komentarzach spokojnie podyskutować o pojedynczych wyborach.

kologarytm
kologarytm

Ja chciałbym jedynie dopytać. Jakie kryteria musi spełniać zawodnik, aby weszło przyznało mu klasę „reprezentacyjną? Bo na przykładzie Mączyńskiego regularne występy w Reprezentacji Polski to widać za mało.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

werseo
werseo

Zaczyna się laurka dla cwelonistów xD

Jak Co Szabat: Moshe Ohayon - Prywatnie Kolega Herberta Dicka
Jak Co Szabat: Moshe Ohayon - Prywatnie Kolega Herberta Dicka

A to staremu nic na dzień ojca nie narysowałeś?

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki

Zasłużona w przypadku Moulina.

PhoenixLk
PhoenixLk

no tak – werseo byłaby szczęśliwa, jakby laurki dostawali ofensywni piłkarze Termalici (35 goli – najmniej w lidze) czy Ruchu (drugi od końca w ilości strzelonych bramek), a tytuł najlepszego napastnika dostałby nie Robak (chociaż nie – on z Lecha, to może miałby szansę werseo zadowolić), tylko Łukasz Zwoliński (z całą jedną bramką na koncie)… w końcu nieważne, kto strzelał najwięcej goli – ważne, by werseo była szczęśliwa, że na wyróżnienia nie zasługuje nikt z niewłaściwego klubu…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

zdyrman
zdyrman

Eeeee…na pewno w tej „18” nie umiescil(a)bys sendziuf? Wszak to oni byli prawdziwymi konstruktorami miszczostfa, zaprzeczysz?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

zdyrman
zdyrman

86% czyli +/- tylu ilu nie potrafi prosto kopnac pilki. Pomysl jak ciezko maja kopacze z nizszych klas rozgrywkowych – to nie ma Legii i na kogo zwalic wine? Jak zyc panie premierze, jak zyc?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

zdyrman
zdyrman

Eeeeej….stac Cie na wiecej. A do knclerz to przeciez juz go mamy

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

TommyBL
TommyBL

widzisz, to jeszcze ze starych czasow. 11ki kiedys biegaly w wiekszosci po lewym skrzydle, a 7mki blizej prawego boku (niekoniecznie skrzydlowi). to cos takiego, co sie utarlo.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Jak Co Szabat: Moshe Ohayon - Prywatnie Kolega Herberta Dicka
Jak Co Szabat: Moshe Ohayon - Prywatnie Kolega Herberta Dicka

7-ka i 11-tka (choć teraz nikt już nie używa tych terminów) mogą przecież pełnić te same role, to (jeżeli już musimy ich klasyfikować) są ogólnie skrzydłowi. Nie rozumiem przyjebki bo jednak między pozycją numer 6, 8, a 10 są różnice w zadaniach na boisku. Elementarne. Poczekaj, a co powiesz na wysuniętą 9-tkę, fałszywą 9-tkę etc? Jeszcze bardziej się pierdoli terminologia 🙂

A Moulin oczywiście król! Każdy pisze o tym, że odejdzie Vadis czy Pazdan, a nikt nie bierze pod uwagę odejscia Thibault. Jakby odszedł on i Vadis to nie wróżę sukcesów.

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki

W Ameryce Płd. piątka, to defensywny rozgrywający typu Dunga.

StanLevy
StanLevy

Skrót myślowy/charakterystyka postaci. Nie słyszałeś np o femme fatale?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

AdamFaken
AdamFaken

Gość który najlepsze mecze rozgrywa w reprezentacji i nie raz pokazuje że jak nikt umie się dostosować do tego wyższego poziomu dostaje C żenada hah to tak jak wybraliście Mączyńskiego do 5 odpalonych po Arłamowie przed Euro a gość ma placyk pewny na poziomie Grosickiego czy Kuby

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

M.S.
M.S.

A słabemu Góralskiemu za pozycję numer 6 przyznaliście reprezentacyjną, żarty. Krasic niżej od Furmana ?

Weszło
25.09.2020

Stanowisko #27 – Mioduski wziął Michniewicza. Co ja na to?

„Dariusz Mioduski jest właścicielem Legii już od kilku lat, ale dopiero teraz zdecydował się na ruch, który zazwyczaj dla właścicieli klubów piłkarskich jest oczywisty. Zatrudnił trenera. Do tej pory prowadził bowiem coś na kształt fundacji spełniającej marzenia ludzi, którzy aspirowali do tego, żeby w przyszłości stać się szkoleniowcami” – tak oto barwnie Krzysztof Stanowski rozpoczyna […]
25.09.2020
Weszło
25.09.2020

Konkursy, Wielki Kurs i 365 PLN bonusu – eWinner świętuje 1. urodziny!

Kto nie lubi urodzin? No właśnie, chyba takiej osoby tu nie znajdziemy. A jeśli znajdziemy, to przekonamy was do zmiany zdania wspólnie z eWinner. Ten legalny, polski bukmacher obchodzi właśnie pierwsze urodziny. Z tej okazji przygotowano mnóstwo atrakcji, na czele z bonusami, czyli czymś, co gracze lubią najbardziej. W weekend możemy zgarnąć aż 365 PLN […]
25.09.2020
Weszło
25.09.2020

„Świetny taktycznie” i „ma problem w relacjach z ludźmi”. Dwie twarze Marcina Brosza

Cztery mecze, 12 punktów, rozstrzelanie Legii na Łazienkowskiej, rozstrzelanie Lechii u siebie, brak litości dla beniaminków. Maszyna o nazwie Górnik Zabrze pędzi na początku tego sezonu i ani myśli się zatrzymać. Ogląda się to naprawdę przyjemnie, widać tam pomysł, każdy piłkarz wie, co ma robić i dodatkowo robi to bardzo dobrze. Nie napiszemy, że Marcin […]
25.09.2020
Weszło
25.09.2020

Sprzymierzeniec Wisły Płock – krótki sezon przy niezłym starcie

Może jeszcze za wcześnie na bicie się w pierś, może za wcześnie na sypanie głowy popiołem, ale w Płocku na razie rzeczywistość rozjechała się z przedsezonowymi prognozami. I rozjechała się w kierunku, który musi cieszyć fanów Wisły. Już w ubiegłym roku płocczanie byli przymierzani do spadku, a przez moment kręcili się nawet na pozycji lidera. […]
25.09.2020
Weszło
25.09.2020

Czy Górnik Zabrze za mocno rozbudził oczekiwania?

Górnik Zabrze na początku tego sezonu gra najlepszą piłkę w Ekstraklasie. Nawet nie zapraszamy do dyskusji, bo nie ma o czym dyskutować. Do pewnego momentu można było podchodzić do wyczynów drużyny Marcina Brosza z pewną rezerwą, bo ogrywała w Pucharze Polski nieposkładaną Jagiellonię i dwóch beniaminków. Potem jednak w dobrym stylu pokonała Lechię Gdańsk, a […]
25.09.2020
Weszło
25.09.2020

Widzew znów zwycięski? Dziś w Łodzi faworyt jest jeden

Piątek na zapleczu Ekstraklasy zapowiada się bardzo interesująco. Przed nami aż pięć spotkań, na czele z transmitowaną w telewizji konfrontacją GKS-u Jastrzębie z Widzewem Łódź. Choć formalnie gospodarzem meczu jest GKS, piłkarze zagrają w Łodzi. Ale nie tylko dlatego Widzew wyrasta na faworyta tej konfrontacji. GKS Jastrzębie – Widzew Łódź Ostatnie mecze bezpośrednie: RPPW Poprzednie […]
25.09.2020
Weszło
25.09.2020

Farerowie miażdżą Dinamo Tbilisi, za niskie bramki w meczu Tottenhamu. Co słychać w Lidze Europy?

Wczoraj skoncentrowaliśmy się rzecz jasna na pucharowych bojach Legii Warszawa i Piasta Gliwice, ale w eliminacjach do Ligi Europy działo się znacznie więcej. Bramkarze Tottenhamu Hotspur odkryli na przykład, że bramki na boisku w Skopje są o kilka centymetrów za małe. Klaksvik zdemolowało Dinamo Tbilisi i może być pierwszym zespołem z Wysp Owczych, który wystąpi […]
25.09.2020
Weszło
25.09.2020

PowerPlay. Kto jest w gazie, a kto wyraźnie pod formą?

No nie ma co kryć – nie popisaliśmy się świetną skutecznością w pierwszym po dłuższej przerwie odcinku naszego PowerPlaya. Chyba trochę przesadziliśmy z wysokością kursów, ale uznajmy, że to pierwsze śliwki robaczywki, pierwsze koty za płoty i tak dalej. Lecimy więc dalej i sprawdzamy, kto jest w gazie, a kto pod formą i ile można […]
25.09.2020
Weszło
25.09.2020

Górnik Zabrze zwolni Artura Skowronka? Szykujemy się na festiwal goli

Czy to ostatni mecz Artura Skowronka w roli trenera Wisły Kraków? Jeśli tak to nie zapowiada się na miłe pożegnanie. Górnik Zabrze idzie w tym sezonie jak burza. Dlatego jego starcie z cieniującą „Białą Gwiazdą” może być dla krakowian bolesne. Co stanie się dzisiaj na Śląsku? Typujemy, przewidujemy w TOTALbet.  Górnik Zabrze – Wisła Kraków […]
25.09.2020
Weszło
25.09.2020

Serie B to liga dla mnie. Już wcześniej lubiłem taktykę i włoskie przesuwanie

– Wydaje mi się, że ta liga jest pode mnie. Już wcześniej lubiłem bardzo taktykę, takie – powiedzmy – włoskie przesuwanie, dlatego te treningi będą z korzyścią dla mnie i jeszcze bardziej się rozwinę pod tym kątem – mówił Jakub Łabojko, świeżo po transferze do Brescii, na antenie WeszłoFM. Jak wyglądają jego pierwsze dni we […]
25.09.2020
Weszło
25.09.2020

Przełamanie Warty czy koncert Szwocha? Jak zacznie się piątek w Ekstraklasie?

Piątek. Ekstraklasa. Warta Poznań i Wisła Płock na jednym boisku. Czy można sobie wyobrazić lepsze otwarcie weekendu? Też nam się wydaje, że nie. Ale możemy je trochę poprawić, jeśli trafimy kilka typów na to spotkanie. Sprawdziliśmy ofertę legalnego polskiego bukmachera eWinner i przygotowaliśmy dla was parę podpowiedzi. Żeby piątek z Ekstraklasą stał się jeszcze przyjemniejszy. […]
25.09.2020
Weszło Extra
25.09.2020

Nie widzę interesu Wisły w wywiadzie Kuby

– Nigdy nie mieliśmy super flow, to trzeba przyznać. Takie rzeczy się czuje. Miałem w Wiśle kilka porażek, ale to jest ta największa – nie udało mi się zbudować relacji z Kubą – mówi Piotr Obidziński o swoich stosunkach z Jakubem Błaszczykowskim, odnosząc się do jego wywiadu dla „Foot Trucka”, w którym padło kilka mocnych zarzutów […]
25.09.2020
Weszło
25.09.2020

„Odmówiłem Legii, bo jej juniorzy trenowali na jednym boisku, na dodatek sztucznym”

W piątkowej prasie m.in. analiza świetnej gry Górnika Zabrze, napięta sytuacja w Wiśle Kraków, historia trenera Warty Poznań Piotra Tworka, rozmowa z Marcinem Cebulą, kontrowersje przed meczem GKS Jastrzębie – Widzew i sylwetka Jakuba Kamińskiego, który wybrał Lecha Poznań kosztem Górnika Zabrze i Legii Warszawa. PRZEGLĄD SPORTOWY Nikt w lidze nie potrafi znaleźć antidotum na […]
25.09.2020
Weszło
24.09.2020

Bawarska maszyna się nie zatrzymuje. Bayern z Superpucharem Europy

Mają czego żałować piłkarze Sevilli po meczu o Superpuchar Europy. Bayern Monachium – zespół oczywiście lepszy, jeżeli oceniać pełen przebieg spotkania – był dzisiaj mimo wszystko do ukąszenia i miał całkiem sporo problemów w defensywie. Andaluzyjczykom zabrakło jednak skuteczności w kluczowych momentach, a Bayern takich błędów nie wybacza, o czym przekonał się już choćby Olympique […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

Kristopher Vida. Piłkarz dyskretny jak Tesla w godzinach szczytu

Kristopher Vida. Taki piłkarz, kojarzycie? Jeśli nie, to żaden skandal, nawet to rozumiemy. Bo gość jest w Polsce od pół roku i tak naprawdę nie dał nam ani jednego powodu, żeby nie myśleć o nim, jak o meteorycie. Bardzo kosztownym nie tylko ze względu na to, że Piast Gliwice sporo za niego zapłacił. Także dlatego, […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

Gra lepsza niż wynik. Piast wypunktowany w Kopenhadze

No cóż, można się było tego spodziewać: Piast Gliwice tegoroczną przygodę z pucharami kończy na meczu z FC Kopenhaga. Mimo to odczuwamy spory niedosyt. Jeśli ktoś spojrzy na suche 0:3, pomyśli sobie, że nie było tematu i Duńczycy naszego przedstawiciela zgnietli. A wcale tak to nie wyglądało.  Dotychczas obowiązywał w tym sezonie następujący podział: Piast […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

Nowa miotła nie pozamiatała, ale awans zrobiła

Po meczu z Górnikiem Zabrze i generalnie po niemrawym początku sezonu dało się wyczuć, iż kibice Legii Warszawa obawiają się meczu z kosowską Dritą Gnjilane. Wystarczyło jednak mniej więcej pół godziny tego spotkania, byśmy przekonali się, że równie dobrze można było bać się małej myszy, która błąka się gdzieś po piwnicy. Zasługa nowego szkoleniowca, którym […]
24.09.2020
Bukmacherka
24.09.2020

Obstawianie zakładów dzięki Typerplus.pl będzie teraz dużo prostsze!

Dziś możesz już obstawić każdą dyscyplinę sportową w zakładach bukmacherskich. Nie ma znaczenia, czy jest to piłka nożna, koszykówka, tenis hokej czy któraś z mniej popularnych, jak golf, pesapallo lub krykiet. Coraz większa liczba ludzi decyduje się na urozmaicenie widowiska sportowego poprzez obstawianie go online. To pozwala na przeżywanie jeszcze większych emocji w trakcie meczu. […]
24.09.2020