LIVE: Grany poniedziałek. Kolejny świąteczny maraton

redakcja

Autor:redakcja

06 kwietnia 2015, 12:02 • 1 min czytania

Reklama
LIVE: Grany poniedziałek. Kolejny świąteczny maraton

Przeszliście przez ten poranek suchą stopą? A może was nieco suszy? Tak czy owak – zaczynamy lany poniedziałek, który z całą pewnością da się dziś określić mianem „granego” poniedziałku. Trzy mecze, Wielkie Derby Śląska, mecz „prawie-że-na-szczycie”, czyli Jagiellonią z Wisłą, no i wreszcie pierwsze danie, czyli Korona przyjmująca u siebie Górnik Łęczna. Bez dłuższych wstępów – jedziemy. Bądźcie z nami do końca kolejnego ekstraklasowego maratonu. Obstawiamy, że będzie ciekawie.

Reklama
[liveblog]

Najnowsze

Reklama

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
5
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie