Obraniak strzelił i awansował w Lidze Europy (video)

redakcja

Autor:redakcja

17 grudnia 2009, 23:33 • 1 min czytania

Reklama

Ludovic Joseph Obraniak (swoją drogą musimy kiedyś spytać kolegów z 90minut.pl, dlaczego nie podają drugich imion piłkarzy grających w polskiej lidze) strzelił kapitalną bramkę w meczu Ligi Europy Lille – Slavia Praga, a jego drużyna awansowała do 1/16 finału. Francuski Polak znów regularnie występuje w pierwszym składzie. I to jak!
Sytuacja Obraniaka powinna być lekcją dla polskich działaczy terroryzujących piłkarzy, którzy nie chcą podpisać z klubem nowych kontraktów lub głośno wyrażają chęć odejścia.

Reklama

Reprezentant Polski nie ukrywa, że nie widzi swojej przyszłości w Lille i zamierza jak najszybciej opuścić klub. O jego usługi dopytują już przedstawiciele Olympiakosu Pireus. Cena wywoławcza: 5 milionów euro. Trener Rudi Garcia mimo to nie waha się wystawić Obraniaka w jednym z najważniejszych meczów sezonu, mając świadomość, że w fazie pucharowej i tak będzie musiał sobie radzić bez niego. Po meczu ze Slavią na pewno nie żałuje swojej cywilizowanej postawy.

P.S. Chwaliliśmy niedawno działaczy Lecha za gest wobec Sławomira Peszki, któremu bezinteresownie (?) zwiększono pensję. Panowie! Jeszcze tylko przestańcie torturować i więzić Hernana Rengifo, a wtedy obiecujemy, że będziecie na najlepszej drodze, żebyśmy zaczęli nazywać was ludźmi z klasą.

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava

Kacper Korpak
0
Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava
Ekstraklasa

Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Wojciech Piela
2
Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Weszło

Reklama