Górnik chciał milion złotych za Michała Pazdana. Lodu!

redakcja

Autor:redakcja

16 grudnia 2009, 15:49 • 1 min czytania

Reklama
Górnik chciał milion złotych za Michała Pazdana. Lodu!

Nie będzie duetu grozy w Wiśle. Przymierzany od kilku dni do Krakowa Michał „international level” Pazdan prawdopodobnie jednak zostanie w Zabrzu. Działacze Górnika wycenili gracza, który według Leo Beenhakkera miał nie tak dawno podbijać całą Europę, na absurdalną sumę miliona złotych. Trochę żałujemy, że sprawa potoczyła się w ten sposób, bo w połączeniu z trzema najbardziej złowrogo brzmiącymi literami w historii krakowskiego klubu (J-O-P), transfer Pazdana gwarantowałby nam na wiosnę prawdziwe futbolowe jaja.
Wyobrażamy sobie, co słysząc doniesienia o transferze pupilka Beenhakkera musieli czuć napastnicy Legii, Lecha i Ruchu. Rywalizacja ze znakomitym duetem środkowych obrońców Pazdan – Jop przez kilka godzin spędzała sen z powiek Robertowi Lewandowskiemu, Andrzejowi Niedzielanowi i wielu innym ligowym snajperom. Fiasko rozmów między Górnikiem, a Wisłą sprawiło, że czekają ich spokojne święta i urlop. Uff!

Reklama

A tak na serio: Jeśli Bogusław Cupiał zamierza w ten sposób budować zespół, który ma powalczyć w następnych eliminacjach Ligi Mistrzów (innych kandydatów do mistrzostwa Polski na razie nie widać), to gratulujemy mu pomysłów na spektakularne wzmocnienia.

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava

Kacper Korpak
0
Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava
Ekstraklasa

Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Wojciech Piela
2
Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Weszło

Reklama