Rumbę zatańczy…

redakcja

Autor:redakcja

11 listopada 2009, 12:03 • 1 min czytania

Reklama

Zostały już tylko cztery pary, a Radzio ciągle tańczy – doszedł aż do dziesiątego odcinka, co oznacza, że skasował jakieś 80 tysięcy złotych. W czasach, gdy właściciel Polonii stwierdził, że nie ma zamiaru płacić piłkarzom, taki drugi fach jak znalazł.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Zagrali tak źle, że dziennikarz zapytał, czy… nie było zatrucia pokarmowego

Maciej Piętak
0
Zagrali tak źle, że dziennikarz zapytał, czy… nie było zatrucia pokarmowego
Mundial 2026

Trzy doby będą czekali na wieści czy zostają, a sześć dni na swój mecz

AbsurDB
1
Trzy doby będą czekali na wieści czy zostają, a sześć dni na swój mecz

Weszło

Reklama