Jeśli wierzyć mediom (hahaha, wierzcie sobie sami) przejęcie Śląska Wrocław przez Zbigniewa Solorza niczego nie zmienia. To znaczy wcale nie mamy nowego kandydata do walki o mistrzostwo Polski, a przynajmniej jeszcze nie teraz. W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że Ryszard Tarasiewicz chce sprowadzić…
1. Tomasza Zahorskiego (Fakt)
2. Grzegorza Bonina (Przegląd Sportowy)
3. Marcina Smolińskiego (Przegląd Sportowy)
4. Przemysława Pitrego (Przegląd Sportowy)
Proponujemy jeszcze Pawła Strąka i Jakuba Dziółkę. Chyba, że Tarasiewicz ma chytry plan zagrania na nosie Kasperczakowi i postanowił udowodnić, że on z tym składem utrzyma się w ekstraklasie.