Nie było to najbardziej szalona radość na świecie, ale warto popatrzeć. I Tomek Kuszczak się gdzieś tam przewija…
Reklama
03 marca 2009, 15:51 • 1 min czytania
Nie było to najbardziej szalona radość na świecie, ale warto popatrzeć. I Tomek Kuszczak się gdzieś tam przewija…