Lech oświadcza: możecie nam naskoczyć

redakcja

Autor:redakcja

02 lutego 2009, 13:32 • 1 min czytania

Reklama

Najpierw nuda: „W związku z zatrzymaniem w dniu dzisiejszym Piotra Reissa, Zarząd Klubu KKS Lech Poznań S.A. podjął decyzję o natychmiastowym zawieszeniu Piotra w prawach zawodnika KKS Lech Poznań w momencie postawienia mu zarzutów korupcyjnych”.
Potem chamstwo: ” Jednocześnie oświadczamy, że KKS Lech Poznań S.A. jest podmiotem pokrzywdzonym przez działanie zawodników WKP Lech Poznań, przez co został narażony wizerunek i dobre imię klubu. Ponadto informujemy, że niezależnie od przyczyn zatrzymania Piotra Reissa, KKS Lech Poznań nie jest następcą prawnym Stowarzyszenia WKP Lech Poznań i w związku z tym nie może ponosić żadnej odpowiedzialności dyscyplinarnej za czyny popełnione przez zawodników WKP Lech Poznań”.

Reklama

Co to za bełkot? Jeśli klub nie jest następcą WKP Lech Poznań (tylko następcą Amiki – tego już działacze nie odważyli się napisać), to niech wreszcie zmienią tekst w dziale „historia” na oficjalnej stronie klubu. Pora odebrać sobie kilka mistrzostw Polski oraz oficjalnie poinformować, że współzałożycielem klubu jest Ryszard Forbrich, zwany „Fryzjerem”!

Najnowsze

Reklama

Weszło

Reklama