Dokończ wiślacką przyśpiewkę…

redakcja

Autor:redakcja

27 listopada 2008, 21:53 • 1 min czytania

Reklama

Jak pewnie wiele osób widziało w „Faktach”, czkawką Wiśle odbija się mecz z Cracovią, rozegrany w ramach pucharu śmietnika. Po zakończeniu spotkania piłkarze Macieja Skorży podeszli do sektora zajmowanego przez swoich fanów i zaintonowali: „Zawsze nad wami…”
Nas zainteresowało (rozśmieszyło?), co zdaniem rzecznika prasowego Wisły Adriana Ochalika w takiej sytuacji odśpiewują kibice?

Reklama

a) Cracovio, zawsze nad wami!
b) kochany sąsiedzie, zawsze nad wami!
c) więc podażajcie za nami
d) pierdolonymi żydami!

Oczywiście zdaniem pana Ochalika, właściwa jest odpowiedź „a”. A waszym zdaniem? Mogli być zaskoczeni, że nagle komuś do głowy przyszła odpowiedź „d”?

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Weszło

Reklama