Trener nazywa wszystkich wokół debilami. Śmieszny film!

redakcja

Autor:redakcja

14 listopada 2008, 19:29 • 1 min czytania

Reklama

Trener troszkę sfrustrowany. Kiedyś grał w Bałtyku Gdynia i Schalke, dziś trenuje amatorów. I nazywa ich debilami. Zresztą, Deynę i Maradonę też nazywa debilami, choć w innym kontekście. Sprawdźcie ten filmik. Szkoda, że Jarosław Kotas nie pracuje w ekstraklasie. Może nie byłoby lepiej, ale na pewno weselej…

Reklama

NAJBARDZIEJ OPفACA SIĘ GRAĆ NA STRONIE GAMEBOOKERS.COM – KLIKNIJ
NAWET 500 DOLARÓW BONUSU! GRAJ W POKERA NA PARTYPOKER.COM

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Weszło

Reklama