Głowacki w ataku? Co wy na to?

redakcja

Autor:redakcja

08 listopada 2008, 14:28 • 1 min czytania

Reklama

– Mogę zagrać nawet w ataku – powiedział przed meczem z ŁKS obrońca Wisły Arkadiusz Głowacki. Jak sądzicie, to taki żart z samego siebie? Kpina z tych wszystkich samobójczych bramek, w których „Głowa” jest niekwestionowanym liderem?
Swoją drogą, byłby to ciekawy eksperyment. Sami jesteśmy ciekawi, czy Głowacki strzela do każdej bramki, jaką akurat ma w zasięgu wzroku, czy też umiłował tylko własną. Bo może byłby z niego dużej klasy snajper?

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Weszło

Reklama