ODWOŁUJEMY! Ekstraklasa dogania Premier League! Lotto oferuje fortunę!
Weszło

ODWOŁUJEMY! Ekstraklasa dogania Premier League! Lotto oferuje fortunę!

Rzadko przyznajemy się do błędów, ale tym razem musimy się uderzyć w pierś. Po naszym artykule dotyczącym nowego dealu Ekstraklasy SA z Lotto opiewającym na szaloną kwotę przeszło 6 milionów złotych do porządku przywołała nas senior marketing director manager of communication, social media and ekstraklasowe szaliczki, Karolina Hytrek-Prosiecka. Pani Karolina rzeczowo stwierdziła na swoim profilu twitterowym @EkstraKarolina, że w poprzednim tekście „nie zachowaliśmy należytej staranności, w związku z czym Ekstraklasa podejmie kroki prawne”.

Co tu dużo pisać – dyrektor komunikacji Ekstraklasy SA ma rację. Zapoznaliśmy się z dokumentami raz jeszcze.

Media preview

Media preview

6 150 000 złotych brutto w 4 transzach za reklamy na koszulkach, bandach, w mediach społecznościowych i tak dalej u szesnastu klubów Ekstraklasy plus możliwe bonusy w przypadku globalnego ataku fanatyków Ekstraklasy w szalikach Ekstraklasy na kolektury w celu zakupu zdrapek. Czyli innymi słowy – 380 tysięcy na klub rocznie. Czyli innymi słowy – jakieś 32 tysiące złotych miesięcznie.

32 tysiące złotych miesięcznie dostanie Lech Poznań za to, że na ich stadionie przed 40-tysięczną publiką pokazane zostaną bannery, reklamy i logotypy sponsora tytularnego rozgrywek, a to wszystko – wraz z nazwą ligi – zobaczą też telewidzowie na swoich ekranach. 32 tysięcy złotych miesięcznie dostanie też Legia Warszawa, co zapewne pozwoli jej wrócić na ścieżkę kozackich zakupów, a może nawet na odkupienie Vadisa Odjidji-Ofoe.

Staramy się unikać wulgaryzmów, znacie nas, ale tutaj po prostu brakuje epitetów. TEN DEAL JEST ZAJEBISTY! Ten deal wprowadza polską piłkę na dotąd nieznany szczebel, w którym każdy klub jest w stanie samodzielnie kupować sobie wodę po treningach, a prawdopodobnie i tak nie wykorzysta na nawodnienie piłkarzy całej tej kwoty.

Co można sobie kupić za 380 tysięcy złotych? A na przykład cztery takie wypasione Fordy Focus z silnikiem 1,5. Na taką premię skuszony mógłby zostać niejeden Cristian Pasquato (tylko czterech).

ford_focus_red_edition_1

Ale, ale. Za 380 tysięcy można sobie pozwolić też na kawalarkę na Wilanowie o powierzchni 41 metrów kwadratowych, ba, zostanie jeszcze 10 tysięcy na zakup komputera i konsoli do tego luksusowego lokum. 32 tysiące złotych miesięcznie pozwoli zaś w każdy weekend organizować 10-godzinną batalię na polu paintballowym w Warszawie dla piętnastu osób. Jeśli drużyna nie lubi strzelać się kulkami – alternatywa jest osiem kolacji dla jedenastu osób w Amaro Atelier. Jeśli któryś klub chciałby wyróżnić też zawodników z szerokiej kadry – można wykupić raz w miesiącu dwa skoki spadochronowe dla wszystkich 22 zawodników z kadry.

Niestety, dosłownie kilka tysięcy złotych zabraknie do zrealizowania szczytnego celu – wymiany starych pieców w Radlinie.

Jeśli wierzyć informacjom portalu „Gwiazdy WP” – za 380 tysięcy złotych można też nakręcić reklamówkę z udziałem Anny Dereszowskiej albo zakupić specjalne rządowe BMW (to już cynk z natemat.pl).

Ale na koniec prawdziwa gratka. Za 380 tysięcy złotych można kupić aż czterdzieści cztery setne Bartosza Śpiączki! CZTERDZIEŚCI CZTERY SETNE! 0,44 Śpiączki!

Nie będziemy jednak szczególnie zdziwieni, jeśli w klubach Ekstraklasy, analizując raz jeszcze, jak fenomenalny interes zrobiła Ekstraklasa SA, kupią sobie whisky za całą kwotę i się zwyczajnie najebią ze szczęścia.

PS Mamy nadzieję, że dzięki temu sprostowaniu, że deal tak naprawdę jest doskonały, nie wsadzicie nas jednak za kratki. Albo przynajmniej nie do tej celi, w której siedzi Dariusz S., członek Rady Nadzorczej Ekstraklasy SA.

KOMENTARZE (158)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Urkides
Legia Warszawa

Masz rację, niech się weźmie za kastę piłkarzy bo to jest nie do pomyslenia jak oni oszukują zwykłego Polaka. Zwykły Polak ciężko haruje a jego dzieci są niedożywione a ci opływają w luksusy i jeszcze chcą wyjeżdżać zagranicę. A kluby sprowadzają imigrantów i domagają się podniesienia limitu dla tych z Afryki.
Czas najwyższy skończyć z ta kastą.

drumandi

Wróć do Polski, będziesz syty i Ty i twoje niedożywione dzieci.

śal pelacór
Legia Gdańsk

PiS już zrobił porządek z bukmacherami zagranicznymi tak więc po co Lotto ma się reklamować i płacić jak dostał wycięcie konkurencji za free?
Lotto nie pozostaje nic innego jak otworzyć swojego bukmachera z prawdziwego zdarzenia i trzepać kasiorę po wykoszeniu konkurencji ustawą.

Oczywiście nie twierdzę że wyjebanie takich co nie płacą podatków z Polski jest złe ale widzę tu właśnie tą obniżoną ofertę dla ESA.

Głównymi sponsorami ESA i tak są samorządy bo budują stadiony, płacą piłkarzom, zapewniają ochronę imprez masowych i pieniądze na szkolenie młodzieży.
Można powiedzieć że ESA to państwowy zakład pracy ,w większości udziałów, więc dlaczego państwowe Lotto ma jeszcze dorzucać miliony?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Jan Kowalski

Pieknie ty masz zryta czapke, naprawde pieknie, pomodle sie za ciebie choc watpie by to cos dalo

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

bastion79
KS Milan

Nic nie kumają, co pejsbuczku? Trzeba ich karać, dyscyplinować i nadzorować bo kto normalny da się sądzić nie mając wpływu na sędziego… Zbyszku, Jarku, ratujcie! I tyle jest skarg na pracę sądu, co jest najlepszym argumentem dobrej zmiany do zaorania systemu. Dorzucę jeszcze swoją. Sprawa rozwodowa. Mówię wyraźnie, nawet powtarzam, że nie chcę płacić alimentów bo kasy nie mam, a wredna baba (sędzia znaczy) – nakazuje płacić! Ach, gdybym tak mógł ją wwywalić z roboty, albo zlustrować, albo tylko nie dać awansu, urlopu, o ile lepiej by wyglądała sprawiedliwość.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

bastion79
KS Milan

Nie wiem co na to twój pryncypał, ale pewnie zadowolony nie jest. Kijowski, zdrobnienia, bardzo celnie i merytorycznie – brawo Ty. Ale gdzie wyborcza, Michnik, TVN, Lemingrad, Swetru, Schetyna czy prof. Rzepliński, a przede wszystkim rudy z Brukseli? Jak coś robisz i srebniki przytulasz to weź się kurwa do roboty, żeby lewaki nie musiały poprawiać! Chuju.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

bastion79
KS Milan

Trafiłeś w sedno. Mogą. Sedziowie SN czy Trybunału. Pan prezes i ziobroczyńca wkładają dużo energii, żeby ten stan zmienić. Szkoda, że gawiedź im przyklaskuje. Może ciemna masa to odpowiednie słowo. Odpowiednik sędziego SN w USA jest nieodwoływalny! A więc nie ma znaczenia czy wygrał Clinton, Obama czy Trump bo może mu naskoczyć. W przeciwieństwie do pomysłów polskich reformatorów, gdzie zwykła rzecznik parti może nazwać najważniejszych sędziów „grupą kolesi” a koledze ministrowi marzy się dowolne powoływanie i odwoływanie ich. W imię sprawiedliwości oczywiście, bo przecież nie chodzi o własne czy partyjne interesy. Wszyscy politycy to szuje i złodzieje ale ci są uczciwi co nie powinno dziwić bo modlą się żarliwie i mianowali samego Chrystusa na króla Polski.

Kozlik

A to za poprzedniej władzy sędziowie interweniowali jak politycy zabierali nasze pieniądze z OFE??? Czy jak Amber Gold wyprowadzało pieniądze ludzi to czy jakiś organ państwowy zareagował? Czy ktoś kto za tym stoi (nie jakiś słup) został skazany? Kurwa pierdyliard milionów się ulotniło i chuj, nikt nie wie (albo nie wie) gdzie. Rozjebać te wszystkie sądy, zaorać i stworzyć coś nowego. Gorzej jak teraz nie będzie funkcjonowało, a przynajmniej może jacyś nowi, otwarci i przede wszystkim kompetentni ludzie się trafią, którzy wcześniej nie mieli znajomości (czyt. rodziny) w branży i nie mogli się przebić.

Grandal
Legia Warszawa

Ty myślisz, że dostajesz minusy bo ktoś coś łyka z Gówno Prawdy?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Grandal
Legia Warszawa

3:1 przełknąłem. Życie toczy się dalej…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

FC Bazuka Bolencin

Hola hola, nie bądź z tą Wisłą Kraków (ból zada?) do przodu, bo Duma Wielkopolski to:
3* Dania + Bośnia, Słowacja, Argentyna, Ukraina, Czarnogóra, Szwecja, Szwajcaria, Rumunia, Łotwa, Chorwacja, Ghana. No i Polacy oczywiście.
Naliczyłem łącznie 12 nacji w klubie, ale fajnie jest wypominać coś komuś obok, czyż nie?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

FC Bazuka Bolencin

Teraz byłoby ciężko o coś takiego. Żeby zbudować klub wokół najlepszych Polaków z poszczególnych klubów uzupełnionych 1-3 obcokrajowcami (jak Wisła K. z 15 lat temu) to musiałby chyba u nas jakiś szejk zainwestować albo bogate Chińczyki – zwłaszcza biorąc pod uwagę wymagania obecnych rodzimych grajków, ich menago, żony, kochanki, teściowej i psa.

Lukasz_Pelplin

Haha kupuj w dwa razy droższych polskich sklepach 😀 ? wolny rynek to wolny rynek , nikt mi nie będzie mówił gdzie mam kupować , kupuje tam gdzie taniej a nie gdzie ceny sięgają zenitu jak ma to w Polo, Piotr i Paweł, Żabkach i innych polskich sklepikach….

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lukasz_Pelplin

Haha kupuj w dwa razy droższych polskich sklepach ? wolny rynek to wolny rynek , nikt mi nie będzie mówił gdzie mam kupować , kupuje tam gdzie taniej a nie gdzie ceny sięgają zenitu jak ma to w Polo, Piotr i Paweł, Żabkach i innych polskich sklepikach….

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lukasz_Pelplin

jakość niemieckich produktów bije na łeb polskie produkty w każdym przedziale, poza tym dużo większy wybór … najważniejszym argumentem są ceny które są dużo niższe, a wiadomo, że w biednym kraju jakim jest Polska, ludzie zawsze będą stawiali na ceny. Sorry ale jak widzę hasła „kupuj w Pl sklepach” to żygać mi się chce!!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lukasz_Pelplin

Słuchaj Janko .. jako jednostka możesz sobie robić co chcesz, pisać i krzyczeć co chcesz, ale nie mów mi i innym co mam robić i gdzie kupować. Każdy robi i spożywa to co chce i kupuje gdzie chce. Dla Twojej świadomości piszesz tylko o żywności, która nie wiem czy wiesz ale żywność w niemieckich czy francuskich sklepach jest produkowana w POLSCE, po drugie ja mówiąc o produktach miałem również na myśli inne rzeczy. Np płyny , proszki ogółem chemia niemiecka bije na łeb polskiego Henkela. Wspomniałeś również o benzynie – tankowałem już wielokrotnie na SHELL i ORLENIE o jakości tych dwóch stacji nie muszę Ci chyba opowiadać …

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

HATEspeech
GKP Targowek

Janko……nienawidze Cie za te wpisy o Legii….ale masz cholerna racje….

Kozlik

To ciekawe…Zatankowałeś na Shellu i co???:) Jaką różnicę zauważyłeś?:D

Jan Kowalski

No a jak ten wstretny szwabski Mercedes-Benz osmielil sie wybudowac fabryke w Polsce to ten anty niemiecki pis sie chwalil jakby to dzieki nim i po 200 chetnych na jedno stanowisko. Powinni zakazac budowy szwabskich fabryk w Polsce a nie chwalic sie ze zostaja otwierane nowe

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Jan Kowalski

A ktora to nasza benzyna? Bo nie za bardzo wiem gdzie Polska wydobywa rope.

Eljan

Wydobywa się.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wydobycie_ropy_naftowej_w_Polsce
Najstarszy na świecie szyb naftowy znajduje się w Polsce. Szok, co? 😉

Yo

Pejsbuk, wypierdalaj pod łamy „Od Rzeczy” i ” Gazety Polskiej” zaślepiony komuszy tłuku.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Grandal
Legia Warszawa

Ty jak rozumiem, tęczowy oświecony? Stearyna ze świeczki w dupę przypieka?

Lukasz_Pelplin

PiS i porządki w sądach ? Reformie sądownictwa – mówimy TAK , przywłaszczaniu sądów i robienie z tego pisowskiego folwarku – mówimy NIE !

Grandal
Legia Warszawa

To jaka reforma ci odpowiada? O jaką reformę walczysz ze świeczką w łapie? Chyba nie o taką jaką proponują ponowocześni histerycy?
Zaraz, zaraz… ta banda pokrak politycznych przecież nic nie proponuje, a chce jedynie dalej tego złodziejskiego szamba jakie było przez dobrych kilka lat.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Grandal
Legia Warszawa

Magdalenka jest jak choroba refluksowa przełyku. Czas najwyższy się z tym cholerstwem rozprawić.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lukasz_Pelplin

Po pierwsze czy Ty wiesz co to jest reforma ? jeśli nie to w skrócie Ci wyjaśnię REFORMA to proces ewolucyjnego, stopniowego i zwykle długotrwałego przekształcania elementów systemu politycznego, nie naruszający jego podstawowych reguł i mechanizmów. PIS w tak ważnej sprawie , na kolanie, w 5 min, robi swój projekt pt „PISOWSKIE SĄDOWNICTWO” i pragnie wdrożyć go w życie, Konstytucja ma być przywłaszczona .. czy Ty zdajesz sobie sprawę, co to będzie ? Oni będą mieli władzę nad wszystkim i wszystkimi, jeśli Partia „X” wygra kolejne wybory – PIS będzie mógł je unieważnić, PIS będzie miał w rękach najważniejsze instrumenty, pozwalające na robienie czego pragną !!! sorry ale pachnie mi tu komuną na odległość. Rozumiem, że mam do czynienia z jakimś kato-patriotą i żadne argumenty tutaj nie trafią, ale jeśli miałby coś zasugerować to pamiętaj, że robiąc w Państwie WŁADZE ABSOLUTNĄ, gdzie cała Europa patrzy na nas cały czas jako na kraj demokratyczny, powoli odsuwamy się od zachodu. I co najważniejsze pamiętaj .. czym dalej od zachodu tym bliżej do wschodu . Reguły rodem z komuny, Państwo nazywające się Państwem „niezależnym” robiące wszelkie kroki do wyjścia z UE, dodatkowo graniczące z Rosją ma tylko jedno przeznaczenie – kraj będzie pod skrzydłami Rosji, podobnie jak Ukraina i Białoruś. Po drugie nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem zwolennikiem PO ? ale jeśli dotknęliśmy tej partii i mógłbym je porównać to wiele mają wspólnego z dwiema różnicami, 1. PiS robi z siebie WŁADZE ABSOLUTNĄ przywłaszczając sobie Państwo na własność , 2. relacje Polski za PISu z każdym europejskim krajem na arenie międzynarodowej są zszargane !!! .. Po trzecie, Ty mi mówisz o wskaźniki ekonomicznych pod wezwaniem niejakiego Pana Morawieckiego ? hahaha nie rozśmieszaj mnie i wyłącz lepiej telewizor , bądź przełącz kanał z TVP PIS potocznie zwanym telewizją narodową na cokolwiek, będziesz miał mniej robienia wody z mózgu. Pan Morowiecki pokazał siłę polskiej gospodarki, bilans zakończyliśmy z potężną nadwyżką , a sejm próbuje uchwalić anty-obywatelski projekt pt „Benzyna plus” – skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle … ?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lukasz_Pelplin

Ale o czym Ty w ogóle mówisz , jaką Ty masz pewność, że PiS nie będzie unieważniał obalając konstytucję , wyborów ??? Dla Władzy zrobią wszystko, czy widziałeś wystąpienie p.Kaczyńskiego który mówił o jakiś mordach do tych z PO, smoleńskach, że zabili mu brata ? Sorry ale wyglądał trochę jak szaleniec .. jaką ja mam pewność, że osoba niepanująca nad swoimi emocjami wyglądająca jak niezrównoważona psychicznie i mająca najważniejsze instrumenty w swoich rękach będzie rządziła z literą prawa ??? nie mam żadnej pewności !!!! , sądy będą instrumentem potrzebnym do wsadzania niewygodnych dla siebie osób, obalenie konstytucji pozwoli na robienie „wolnej amerykanki” … straszenie ze strony rządu muzułmańską Europą i chęcią przybycia muzułmanów do Polski już raczej nie działa, to przykrywka i uciszenie tematu przywłaszczenia sobie sądownictwa, tutaj żaden muzułmanin nawet nie chce przyjść taka jest prawda , mieliśmy przyjąć 6500 uchodźców i boimy się o to, że będą zamachy, ale żaden tuman nawet nie wie, że Polska w ostatnich latach przyjęła już muzułmanów z Czeczeni w liczbie około 100 000 , a zamachów jak na lekarstwo. Rozumiem, że stoisz za zdaniem „Polska dla Polaków” „precz z muzułmanami” itd , Powiedz to prosto w oczy Polakom mieszkającym poza granicami kraju, że mają wracać bo „Polska dla Polaków” .. wyśmieją Cię !! ja osobiście mieszkam w Niemczech i nie przeszkadzają mi absolutnie muzułmanie , co więcej mam dwóch w pracy, którym bardziej ufam i z którymi lepiej się rozumiem niż z polakiem który również ze mną pracuje.

Uśmiech Koali

Lukasz Pelplin – przedstawiciel gatunku „mysle jak mi każą” 😉

Jan Kowalski

Usmiech koali – przedstawiciel gatunku ‚myslenie strasznie boli, wiec nie mysle’

Lukasz_Pelplin

wiesz kolego różnica między mną a Tobą, Kowalskim czy tym trzecim Janko, jest taka, że tak jak słusznie napisałeś ja MYŚLĘ, z drugim stwierdzeniem zdania niekoniecznie się zgadzam bo niby kto ma mi kazać ? laskę kładę na Nowoczesną , PO czy innych Kukizów (g..wno mnie obchodzą) , widzę z przerażeniem co się dzieję w kraju, skoro masz trochę oleju w głowie, to sam możesz wywnioskować. Tak swoją droga nie wiedziałem, że PiS ma tyle zwolenników .. ? już trzeci orzeł się odezwał o imieniu Jan Kowalski 😀 pytając się tak na marginesie, czy chodzicie również na miesięcznice smoleńskie ? jeździcie do Torunia do Rydzyka ? chodzicie na kolanach do Częstochowy ? Pamiętajcie prawdziwy elektorat PiS MUSI KONIECZNIE PAMIĘTAĆ O TYCH PODPUNKTACH 😉 no i przede wszystkim musicie spełniać pisowską zasadę czyli: Bierny, Mierny, ale Wierny 😉

Dla Was kochani rodacy rada, wyłączcie TVP PIS włącznie myślenie bo obudzicie się wszyscy z ręką w nocniku 😉 pozdrawiam !

Uśmiech Koali

… i wytlumacz mi, w jakim celu naskrobales tyle linijek nikomu niepotrzebnego tekstu? 😉

Kozlik

Tak? To powiedz czego mam się bać? Już ponad dwa lata rządów PiS minęło i jakoś nie odczuwam by było mi gorzej niż za poprzedników. Tobie jest gorzej, czy tylko tak się wydaje.

PS. Ludzie przeraźliwie boją się terrorystów, tymczasem w całej Europie na skutek zamachów zginęło pewnie mniej ludzi niż w Polsce w ciągu miesiąca w wypadkach samochodowych. Wiesz dlaczego ludzie się tak boją??:D Media misiu, media, które obrzydliwie manipulują. Bez względu na to za którą opcją jesteś: Przestań słuchać tych baranów w TV to będziesz miał w dupie czy ktoś tam na rocznice smoleńskie chodzi, czy jacyś KODiarze protestują. W dodatku będziesz zdrowszy:D Nie wiem na chuj się tymi politycznymi gierkami ekscytować nie mówiąc już o tym by brać w nich udział

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Kozlik

Jakby o Twoim bracie (w dodatku bliźniaku) mówili tak jak o bracie Jarka, a po jego śmierci ciągle obrzydliwie prowokowali mówiąc, że to Twoja wina itd. itp. i że ogólnie to brat był taki super, że w życiu by nie dopuścił do takich reform (czysta manipulacja) to byś ich wszystkich miał ochotę własnymi rękami zadusić. Wcale się nie dziwię, że Kaczyński się wkurwił. Z resztą o to chodziło by się wkurwił, by ludzie tacy jak Ty łyknęli, że taki z niego chory z nienawiści dyktator.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lukasz_Pelplin

Odpisując na mojego posta powinieneś przeczytać raz jeszcze uważnie mój komentarz, kompletnie ominąłeś sens całej wypowiedzi idąc na skróty.. o czym Ty człowieku piszesz, nie masz kompletnie pojęcia – w jajku byłeś jak była komuna, zielonego pojęcia nie masz, co Ty możesz wiedzieć o Polsce lat 90 … dlatego pozwól, że nie będę odpowiadał na Twoje podpunkty bo to dla mnie kompletnie strata czasu , przepraszam ale z kato-psycho-narodowcem nie można rozmawiać na argumenty bo one i tak do Cb nie trafią. Przejdę od razu do drugiego Twojego komentarza … Piszesz o „wybitnych” amerykańskich ekonomistach , jeśli takie wypowiedzi słyszysz w pisowskiej telewizji TVP to nie mam już więcej pytań, amerykańscy eksperci których polecał sam generał Macierewicz też wyjaśniali przyczynę smoleńską, jak to się skończyło wszyscy wiemy.. tyle wiemy, że nic nie wiemy, 50 wersji zamachu itd.. jak chcesz dalej być manipulowany , słuchać o wielkiej polskiej potędze , o potężnym wzroście gospodarczym , o braterskich sojuszach polsko-amerykańskich to oczywiście możesz słuchać – w sumie to po to jest ta telewizja dla takich ludzi jak ty, żeby wciskać ciemnemu ludowi. Odnosząc się do Ameryki … Człowieku przecież Trumpowi tylko o to chodzi, żeby skłócić największą część Europy bo tylko wspólna zjednoczona Europa może być gospodarczą konkurencją dla potęgi amerykańskiej i Chin. Pamiętaj, że jeśli Niemcy będą miały jak ty to nazywasz ekonomiczny kipisz to odbije się to bardzo mocno na Polsce dlatego, że mamy z Niemcami największą gospodarczą więź (poczytaj trochę o tym). Śmiać mi się chce z ludzi (a ty zapewne do takiego grona należysz) którzy wierzą jak dzieci w dobre intencje Trumpa w stosunku do Polski. 16 godzin – aż tyle trwała wizyta Trumpa w Polsce , wielki motłoch z nadziejami wsłuchiwał się w to co mówił prezydent notabene czytający z kartki którą miał przygotowaną przez swoich ludzi-ekspertów. Jego wiedza faktyczna na temat Polski jest równa „0”. Jak widziałem posikanego dziadka w TVP PIS który był podniecony wizytą Trumpa to nie wiedziałem za bardzo z czego on się tak cieszy? Mieliśmy wszyscy piękny obraz tego, że odnieśliśmy sukces, tylko nie bardzo wiadomo na czym ten sukces polega, jeśli ktoś odniósł tutaj sukces to tylko i wyłącznie Trump , przyjechał ‘komiwojażer’ do Polski na stanowisku prezydenta przyklepać 20 letni kontrakt na dostawę najdroższego światowego gazu żebyśmy jak najwięcej zapłacili i to mu się udało. Znalazł frajerów, których ze święcą w Europie szukać. Rada dla Ciebie – dokształć się trochę, poczytaj o relacjach Putina i Trumpa a także relacjach obu Panów z UE , włącz myślenie, wyłącz kanał TVP a zobaczysz jak szybko zrozumiesz całą tą grę.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Kozlik

Co Ty gościu pierdolisz? Powtarzasz dokładnie to co w TV usłyszałeś. Czyli łykasz propagandę jak pelikan. Uspokoję Cię. Nic gorszego niż za PO i poprzednich ekip się nie dzieje. Tylko retoryka jest inna. Za PO 40 wyroków Trybunału Konstytucyjnego zostało olanych. Wówczas nic się na ten temat nie mówiło. Dzisiaj: ŁAMANIE konstytucji:D

Jakie zawłaszczenie sądów przez PiS? Przecież tam jest przepis, że sędziów wybiera Minister Sprawiedliwości, czy człowiek z ramienia partii, która wygrywa wybory, a więc jest wybrana DEMOKRATYCZNIE przez naród. Następne wybory wygra SLD to według ustawy może sobie wybrać swoich. Kurwa łopatologicznie: przychodzi nowy właściciel i wypierdala kogo ma ochotę. Nie mówię, że to jest idealne rozwiązanie ale na pewno nie jest NIEDEMOKRATYCZNE. Owszem lepiej by było jakby tych sędziów mógł wybierać prezydent bo jest bezpośrednio przez ludzi wybierany, albo sejm 3/5 głosów jak chce z resztą prezydent…no ale generalnie demokracja jest ustrojem pełnym wad. Takim jaskrawym przykładem jest chociażby fakt, że Twój głos (czyli gościa, który łyka wszystko jak pelikan i nie ma pojęcia o czym mówi) i mój, mają taką samą wartość:D