ODWOŁUJEMY! Ekstraklasa dogania Premier League! Lotto oferuje fortunę!
Weszło

ODWOŁUJEMY! Ekstraklasa dogania Premier League! Lotto oferuje fortunę!

Rzadko przyznajemy się do błędów, ale tym razem musimy się uderzyć w pierś. Po naszym artykule dotyczącym nowego dealu Ekstraklasy SA z Lotto opiewającym na szaloną kwotę przeszło 6 milionów złotych do porządku przywołała nas senior marketing director manager of communication, social media and ekstraklasowe szaliczki, Karolina Hytrek-Prosiecka. Pani Karolina rzeczowo stwierdziła na swoim profilu twitterowym @EkstraKarolina, że w poprzednim tekście „nie zachowaliśmy należytej staranności, w związku z czym Ekstraklasa podejmie kroki prawne”.

Co tu dużo pisać – dyrektor komunikacji Ekstraklasy SA ma rację. Zapoznaliśmy się z dokumentami raz jeszcze.

Media preview

Media preview

6 150 000 złotych brutto w 4 transzach za reklamy na koszulkach, bandach, w mediach społecznościowych i tak dalej u szesnastu klubów Ekstraklasy plus możliwe bonusy w przypadku globalnego ataku fanatyków Ekstraklasy w szalikach Ekstraklasy na kolektury w celu zakupu zdrapek. Czyli innymi słowy – 380 tysięcy na klub rocznie. Czyli innymi słowy – jakieś 32 tysiące złotych miesięcznie.

32 tysiące złotych miesięcznie dostanie Lech Poznań za to, że na ich stadionie przed 40-tysięczną publiką pokazane zostaną bannery, reklamy i logotypy sponsora tytularnego rozgrywek, a to wszystko – wraz z nazwą ligi – zobaczą też telewidzowie na swoich ekranach. 32 tysięcy złotych miesięcznie dostanie też Legia Warszawa, co zapewne pozwoli jej wrócić na ścieżkę kozackich zakupów, a może nawet na odkupienie Vadisa Odjidji-Ofoe.

Staramy się unikać wulgaryzmów, znacie nas, ale tutaj po prostu brakuje epitetów. TEN DEAL JEST ZAJEBISTY! Ten deal wprowadza polską piłkę na dotąd nieznany szczebel, w którym każdy klub jest w stanie samodzielnie kupować sobie wodę po treningach, a prawdopodobnie i tak nie wykorzysta na nawodnienie piłkarzy całej tej kwoty.

Co można sobie kupić za 380 tysięcy złotych? A na przykład cztery takie wypasione Fordy Focus z silnikiem 1,5. Na taką premię skuszony mógłby zostać niejeden Cristian Pasquato (tylko czterech).

ford_focus_red_edition_1

Ale, ale. Za 380 tysięcy można sobie pozwolić też na kawalarkę na Wilanowie o powierzchni 41 metrów kwadratowych, ba, zostanie jeszcze 10 tysięcy na zakup komputera i konsoli do tego luksusowego lokum. 32 tysiące złotych miesięcznie pozwoli zaś w każdy weekend organizować 10-godzinną batalię na polu paintballowym w Warszawie dla piętnastu osób. Jeśli drużyna nie lubi strzelać się kulkami – alternatywa jest osiem kolacji dla jedenastu osób w Amaro Atelier. Jeśli któryś klub chciałby wyróżnić też zawodników z szerokiej kadry – można wykupić raz w miesiącu dwa skoki spadochronowe dla wszystkich 22 zawodników z kadry.

Niestety, dosłownie kilka tysięcy złotych zabraknie do zrealizowania szczytnego celu – wymiany starych pieców w Radlinie.

Jeśli wierzyć informacjom portalu „Gwiazdy WP” – za 380 tysięcy złotych można też nakręcić reklamówkę z udziałem Anny Dereszowskiej albo zakupić specjalne rządowe BMW (to już cynk z natemat.pl).

Ale na koniec prawdziwa gratka. Za 380 tysięcy złotych można kupić aż czterdzieści cztery setne Bartosza Śpiączki! CZTERDZIEŚCI CZTERY SETNE! 0,44 Śpiączki!

Nie będziemy jednak szczególnie zdziwieni, jeśli w klubach Ekstraklasy, analizując raz jeszcze, jak fenomenalny interes zrobiła Ekstraklasa SA, kupią sobie whisky za całą kwotę i się zwyczajnie najebią ze szczęścia.

PS Mamy nadzieję, że dzięki temu sprostowaniu, że deal tak naprawdę jest doskonały, nie wsadzicie nas jednak za kratki. Albo przynajmniej nie do tej celi, w której siedzi Dariusz S., członek Rady Nadzorczej Ekstraklasy SA.

KOMENTARZE (158)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Urkides
Legia Warszawa

Masz rację, niech się weźmie za kastę piłkarzy bo to jest nie do pomyslenia jak oni oszukują zwykłego Polaka. Zwykły Polak ciężko haruje a jego dzieci są niedożywione a ci opływają w luksusy i jeszcze chcą wyjeżdżać zagranicę. A kluby sprowadzają imigrantów i domagają się podniesienia limitu dla tych z Afryki.
Czas najwyższy skończyć z ta kastą.

drumandi

Wróć do Polski, będziesz syty i Ty i twoje niedożywione dzieci.

śal pelacór
Legia Gdańsk

PiS już zrobił porządek z bukmacherami zagranicznymi tak więc po co Lotto ma się reklamować i płacić jak dostał wycięcie konkurencji za free?
Lotto nie pozostaje nic innego jak otworzyć swojego bukmachera z prawdziwego zdarzenia i trzepać kasiorę po wykoszeniu konkurencji ustawą.

Oczywiście nie twierdzę że wyjebanie takich co nie płacą podatków z Polski jest złe ale widzę tu właśnie tą obniżoną ofertę dla ESA.

Głównymi sponsorami ESA i tak są samorządy bo budują stadiony, płacą piłkarzom, zapewniają ochronę imprez masowych i pieniądze na szkolenie młodzieży.
Można powiedzieć że ESA to państwowy zakład pracy ,w większości udziałów, więc dlaczego państwowe Lotto ma jeszcze dorzucać miliony?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Jan Kowalski

Pieknie ty masz zryta czapke, naprawde pieknie, pomodle sie za ciebie choc watpie by to cos dalo

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

bastion79
KS Milan

Nic nie kumają, co pejsbuczku? Trzeba ich karać, dyscyplinować i nadzorować bo kto normalny da się sądzić nie mając wpływu na sędziego… Zbyszku, Jarku, ratujcie! I tyle jest skarg na pracę sądu, co jest najlepszym argumentem dobrej zmiany do zaorania systemu. Dorzucę jeszcze swoją. Sprawa rozwodowa. Mówię wyraźnie, nawet powtarzam, że nie chcę płacić alimentów bo kasy nie mam, a wredna baba (sędzia znaczy) – nakazuje płacić! Ach, gdybym tak mógł ją wwywalić z roboty, albo zlustrować, albo tylko nie dać awansu, urlopu, o ile lepiej by wyglądała sprawiedliwość.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

bastion79
KS Milan

Nie wiem co na to twój pryncypał, ale pewnie zadowolony nie jest. Kijowski, zdrobnienia, bardzo celnie i merytorycznie – brawo Ty. Ale gdzie wyborcza, Michnik, TVN, Lemingrad, Swetru, Schetyna czy prof. Rzepliński, a przede wszystkim rudy z Brukseli? Jak coś robisz i srebniki przytulasz to weź się kurwa do roboty, żeby lewaki nie musiały poprawiać! Chuju.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

bastion79
KS Milan

Trafiłeś w sedno. Mogą. Sedziowie SN czy Trybunału. Pan prezes i ziobroczyńca wkładają dużo energii, żeby ten stan zmienić. Szkoda, że gawiedź im przyklaskuje. Może ciemna masa to odpowiednie słowo. Odpowiednik sędziego SN w USA jest nieodwoływalny! A więc nie ma znaczenia czy wygrał Clinton, Obama czy Trump bo może mu naskoczyć. W przeciwieństwie do pomysłów polskich reformatorów, gdzie zwykła rzecznik parti może nazwać najważniejszych sędziów „grupą kolesi” a koledze ministrowi marzy się dowolne powoływanie i odwoływanie ich. W imię sprawiedliwości oczywiście, bo przecież nie chodzi o własne czy partyjne interesy. Wszyscy politycy to szuje i złodzieje ale ci są uczciwi co nie powinno dziwić bo modlą się żarliwie i mianowali samego Chrystusa na króla Polski.

Kozlik

A to za poprzedniej władzy sędziowie interweniowali jak politycy zabierali nasze pieniądze z OFE??? Czy jak Amber Gold wyprowadzało pieniądze ludzi to czy jakiś organ państwowy zareagował? Czy ktoś kto za tym stoi (nie jakiś słup) został skazany? Kurwa pierdyliard milionów się ulotniło i chuj, nikt nie wie (albo nie wie) gdzie. Rozjebać te wszystkie sądy, zaorać i stworzyć coś nowego. Gorzej jak teraz nie będzie funkcjonowało, a przynajmniej może jacyś nowi, otwarci i przede wszystkim kompetentni ludzie się trafią, którzy wcześniej nie mieli znajomości (czyt. rodziny) w branży i nie mogli się przebić.

Grandal
Legia Warszawa

Ty myślisz, że dostajesz minusy bo ktoś coś łyka z Gówno Prawdy?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Grandal
Legia Warszawa

3:1 przełknąłem. Życie toczy się dalej…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

FC Bazuka Bolencin

Hola hola, nie bądź z tą Wisłą Kraków (ból zada?) do przodu, bo Duma Wielkopolski to:
3* Dania + Bośnia, Słowacja, Argentyna, Ukraina, Czarnogóra, Szwecja, Szwajcaria, Rumunia, Łotwa, Chorwacja, Ghana. No i Polacy oczywiście.
Naliczyłem łącznie 12 nacji w klubie, ale fajnie jest wypominać coś komuś obok, czyż nie?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

FC Bazuka Bolencin

Teraz byłoby ciężko o coś takiego. Żeby zbudować klub wokół najlepszych Polaków z poszczególnych klubów uzupełnionych 1-3 obcokrajowcami (jak Wisła K. z 15 lat temu) to musiałby chyba u nas jakiś szejk zainwestować albo bogate Chińczyki – zwłaszcza biorąc pod uwagę wymagania obecnych rodzimych grajków, ich menago, żony, kochanki, teściowej i psa.

Lukasz_Pelplin

Haha kupuj w dwa razy droższych polskich sklepach 😀 ? wolny rynek to wolny rynek , nikt mi nie będzie mówił gdzie mam kupować , kupuje tam gdzie taniej a nie gdzie ceny sięgają zenitu jak ma to w Polo, Piotr i Paweł, Żabkach i innych polskich sklepikach….

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lukasz_Pelplin

Haha kupuj w dwa razy droższych polskich sklepach ? wolny rynek to wolny rynek , nikt mi nie będzie mówił gdzie mam kupować , kupuje tam gdzie taniej a nie gdzie ceny sięgają zenitu jak ma to w Polo, Piotr i Paweł, Żabkach i innych polskich sklepikach….

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lukasz_Pelplin

jakość niemieckich produktów bije na łeb polskie produkty w każdym przedziale, poza tym dużo większy wybór … najważniejszym argumentem są ceny które są dużo niższe, a wiadomo, że w biednym kraju jakim jest Polska, ludzie zawsze będą stawiali na ceny. Sorry ale jak widzę hasła „kupuj w Pl sklepach” to żygać mi się chce!!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lukasz_Pelplin

Słuchaj Janko .. jako jednostka możesz sobie robić co chcesz, pisać i krzyczeć co chcesz, ale nie mów mi i innym co mam robić i gdzie kupować. Każdy robi i spożywa to co chce i kupuje gdzie chce. Dla Twojej świadomości piszesz tylko o żywności, która nie wiem czy wiesz ale żywność w niemieckich czy francuskich sklepach jest produkowana w POLSCE, po drugie ja mówiąc o produktach miałem również na myśli inne rzeczy. Np płyny , proszki ogółem chemia niemiecka bije na łeb polskiego Henkela. Wspomniałeś również o benzynie – tankowałem już wielokrotnie na SHELL i ORLENIE o jakości tych dwóch stacji nie muszę Ci chyba opowiadać …

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

HATEspeech
GKP Targowek

Janko……nienawidze Cie za te wpisy o Legii….ale masz cholerna racje….

Kozlik

To ciekawe…Zatankowałeś na Shellu i co???:) Jaką różnicę zauważyłeś?:D

Jan Kowalski

No a jak ten wstretny szwabski Mercedes-Benz osmielil sie wybudowac fabryke w Polsce to ten anty niemiecki pis sie chwalil jakby to dzieki nim i po 200 chetnych na jedno stanowisko. Powinni zakazac budowy szwabskich fabryk w Polsce a nie chwalic sie ze zostaja otwierane nowe

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Jan Kowalski

A ktora to nasza benzyna? Bo nie za bardzo wiem gdzie Polska wydobywa rope.

Eljan

Wydobywa się.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wydobycie_ropy_naftowej_w_Polsce
Najstarszy na świecie szyb naftowy znajduje się w Polsce. Szok, co? 😉

Yo

Pejsbuk, wypierdalaj pod łamy „Od Rzeczy” i ” Gazety Polskiej” zaślepiony komuszy tłuku.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Grandal
Legia Warszawa

Ty jak rozumiem, tęczowy oświecony? Stearyna ze świeczki w dupę przypieka?

Lukasz_Pelplin

PiS i porządki w sądach ? Reformie sądownictwa – mówimy TAK , przywłaszczaniu sądów i robienie z tego pisowskiego folwarku – mówimy NIE !

Grandal
Legia Warszawa

To jaka reforma ci odpowiada? O jaką reformę walczysz ze świeczką w łapie? Chyba nie o taką jaką proponują ponowocześni histerycy?
Zaraz, zaraz… ta banda pokrak politycznych przecież nic nie proponuje, a chce jedynie dalej tego złodziejskiego szamba jakie było przez dobrych kilka lat.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Grandal
Legia Warszawa

Magdalenka jest jak choroba refluksowa przełyku. Czas najwyższy się z tym cholerstwem rozprawić.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lukasz_Pelplin

Po pierwsze czy Ty wiesz co to jest reforma ? jeśli nie to w skrócie Ci wyjaśnię REFORMA to proces ewolucyjnego, stopniowego i zwykle długotrwałego przekształcania elementów systemu politycznego, nie naruszający jego podstawowych reguł i mechanizmów. PIS w tak ważnej sprawie , na kolanie, w 5 min, robi swój projekt pt „PISOWSKIE SĄDOWNICTWO” i pragnie wdrożyć go w życie, Konstytucja ma być przywłaszczona .. czy Ty zdajesz sobie sprawę, co to będzie ? Oni będą mieli władzę nad wszystkim i wszystkimi, jeśli Partia „X” wygra kolejne wybory – PIS będzie mógł je unieważnić, PIS będzie miał w rękach najważniejsze instrumenty, pozwalające na robienie czego pragną !!! sorry ale pachnie mi tu komuną na odległość. Rozumiem, że mam do czynienia z jakimś kato-patriotą i żadne argumenty tutaj nie trafią, ale jeśli miałby coś zasugerować to pamiętaj, że robiąc w Państwie WŁADZE ABSOLUTNĄ, gdzie cała Europa patrzy na nas cały czas jako na kraj demokratyczny, powoli odsuwamy się od zachodu. I co najważniejsze pamiętaj .. czym dalej od zachodu tym bliżej do wschodu . Reguły rodem z komuny, Państwo nazywające się Państwem „niezależnym” robiące wszelkie kroki do wyjścia z UE, dodatkowo graniczące z Rosją ma tylko jedno przeznaczenie – kraj będzie pod skrzydłami Rosji, podobnie jak Ukraina i Białoruś. Po drugie nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem zwolennikiem PO ? ale jeśli dotknęliśmy tej partii i mógłbym je porównać to wiele mają wspólnego z dwiema różnicami, 1. PiS robi z siebie WŁADZE ABSOLUTNĄ przywłaszczając sobie Państwo na własność , 2. relacje Polski za PISu z każdym europejskim krajem na arenie międzynarodowej są zszargane !!! .. Po trzecie, Ty mi mówisz o wskaźniki ekonomicznych pod wezwaniem niejakiego Pana Morawieckiego ? hahaha nie rozśmieszaj mnie i wyłącz lepiej telewizor , bądź przełącz kanał z TVP PIS potocznie zwanym telewizją narodową na cokolwiek, będziesz miał mniej robienia wody z mózgu. Pan Morowiecki pokazał siłę polskiej gospodarki, bilans zakończyliśmy z potężną nadwyżką , a sejm próbuje uchwalić anty-obywatelski projekt pt „Benzyna plus” – skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle … ?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lukasz_Pelplin

Ale o czym Ty w ogóle mówisz , jaką Ty masz pewność, że PiS nie będzie unieważniał obalając konstytucję , wyborów ??? Dla Władzy zrobią wszystko, czy widziałeś wystąpienie p.Kaczyńskiego który mówił o jakiś mordach do tych z PO, smoleńskach, że zabili mu brata ? Sorry ale wyglądał trochę jak szaleniec .. jaką ja mam pewność, że osoba niepanująca nad swoimi emocjami wyglądająca jak niezrównoważona psychicznie i mająca najważniejsze instrumenty w swoich rękach będzie rządziła z literą prawa ??? nie mam żadnej pewności !!!! , sądy będą instrumentem potrzebnym do wsadzania niewygodnych dla siebie osób, obalenie konstytucji pozwoli na robienie „wolnej amerykanki” … straszenie ze strony rządu muzułmańską Europą i chęcią przybycia muzułmanów do Polski już raczej nie działa, to przykrywka i uciszenie tematu przywłaszczenia sobie sądownictwa, tutaj żaden muzułmanin nawet nie chce przyjść taka jest prawda , mieliśmy przyjąć 6500 uchodźców i boimy się o to, że będą zamachy, ale żaden tuman nawet nie wie, że Polska w ostatnich latach przyjęła już muzułmanów z Czeczeni w liczbie około 100 000 , a zamachów jak na lekarstwo. Rozumiem, że stoisz za zdaniem „Polska dla Polaków” „precz z muzułmanami” itd , Powiedz to prosto w oczy Polakom mieszkającym poza granicami kraju, że mają wracać bo „Polska dla Polaków” .. wyśmieją Cię !! ja osobiście mieszkam w Niemczech i nie przeszkadzają mi absolutnie muzułmanie , co więcej mam dwóch w pracy, którym bardziej ufam i z którymi lepiej się rozumiem niż z polakiem który również ze mną pracuje.

Uśmiech Koali

Lukasz Pelplin – przedstawiciel gatunku „mysle jak mi każą” 😉

Jan Kowalski

Usmiech koali – przedstawiciel gatunku ‚myslenie strasznie boli, wiec nie mysle’

Lukasz_Pelplin

wiesz kolego różnica między mną a Tobą, Kowalskim czy tym trzecim Janko, jest taka, że tak jak słusznie napisałeś ja MYŚLĘ, z drugim stwierdzeniem zdania niekoniecznie się zgadzam bo niby kto ma mi kazać ? laskę kładę na Nowoczesną , PO czy innych Kukizów (g..wno mnie obchodzą) , widzę z przerażeniem co się dzieję w kraju, skoro masz trochę oleju w głowie, to sam możesz wywnioskować. Tak swoją droga nie wiedziałem, że PiS ma tyle zwolenników .. ? już trzeci orzeł się odezwał o imieniu Jan Kowalski 😀 pytając się tak na marginesie, czy chodzicie również na miesięcznice smoleńskie ? jeździcie do Torunia do Rydzyka ? chodzicie na kolanach do Częstochowy ? Pamiętajcie prawdziwy elektorat PiS MUSI KONIECZNIE PAMIĘTAĆ O TYCH PODPUNKTACH 😉 no i przede wszystkim musicie spełniać pisowską zasadę czyli: Bierny, Mierny, ale Wierny 😉

Dla Was kochani rodacy rada, wyłączcie TVP PIS włącznie myślenie bo obudzicie się wszyscy z ręką w nocniku 😉 pozdrawiam !

Uśmiech Koali

… i wytlumacz mi, w jakim celu naskrobales tyle linijek nikomu niepotrzebnego tekstu? 😉

Kozlik

Tak? To powiedz czego mam się bać? Już ponad dwa lata rządów PiS minęło i jakoś nie odczuwam by było mi gorzej niż za poprzedników. Tobie jest gorzej, czy tylko tak się wydaje.

PS. Ludzie przeraźliwie boją się terrorystów, tymczasem w całej Europie na skutek zamachów zginęło pewnie mniej ludzi niż w Polsce w ciągu miesiąca w wypadkach samochodowych. Wiesz dlaczego ludzie się tak boją??:D Media misiu, media, które obrzydliwie manipulują. Bez względu na to za którą opcją jesteś: Przestań słuchać tych baranów w TV to będziesz miał w dupie czy ktoś tam na rocznice smoleńskie chodzi, czy jacyś KODiarze protestują. W dodatku będziesz zdrowszy:D Nie wiem na chuj się tymi politycznymi gierkami ekscytować nie mówiąc już o tym by brać w nich udział

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Kozlik

Jakby o Twoim bracie (w dodatku bliźniaku) mówili tak jak o bracie Jarka, a po jego śmierci ciągle obrzydliwie prowokowali mówiąc, że to Twoja wina itd. itp. i że ogólnie to brat był taki super, że w życiu by nie dopuścił do takich reform (czysta manipulacja) to byś ich wszystkich miał ochotę własnymi rękami zadusić. Wcale się nie dziwię, że Kaczyński się wkurwił. Z resztą o to chodziło by się wkurwił, by ludzie tacy jak Ty łyknęli, że taki z niego chory z nienawiści dyktator.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lukasz_Pelplin

Odpisując na mojego posta powinieneś przeczytać raz jeszcze uważnie mój komentarz, kompletnie ominąłeś sens całej wypowiedzi idąc na skróty.. o czym Ty człowieku piszesz, nie masz kompletnie pojęcia – w jajku byłeś jak była komuna, zielonego pojęcia nie masz, co Ty możesz wiedzieć o Polsce lat 90 … dlatego pozwól, że nie będę odpowiadał na Twoje podpunkty bo to dla mnie kompletnie strata czasu , przepraszam ale z kato-psycho-narodowcem nie można rozmawiać na argumenty bo one i tak do Cb nie trafią. Przejdę od razu do drugiego Twojego komentarza … Piszesz o „wybitnych” amerykańskich ekonomistach , jeśli takie wypowiedzi słyszysz w pisowskiej telewizji TVP to nie mam już więcej pytań, amerykańscy eksperci których polecał sam generał Macierewicz też wyjaśniali przyczynę smoleńską, jak to się skończyło wszyscy wiemy.. tyle wiemy, że nic nie wiemy, 50 wersji zamachu itd.. jak chcesz dalej być manipulowany , słuchać o wielkiej polskiej potędze , o potężnym wzroście gospodarczym , o braterskich sojuszach polsko-amerykańskich to oczywiście możesz słuchać – w sumie to po to jest ta telewizja dla takich ludzi jak ty, żeby wciskać ciemnemu ludowi. Odnosząc się do Ameryki … Człowieku przecież Trumpowi tylko o to chodzi, żeby skłócić największą część Europy bo tylko wspólna zjednoczona Europa może być gospodarczą konkurencją dla potęgi amerykańskiej i Chin. Pamiętaj, że jeśli Niemcy będą miały jak ty to nazywasz ekonomiczny kipisz to odbije się to bardzo mocno na Polsce dlatego, że mamy z Niemcami największą gospodarczą więź (poczytaj trochę o tym). Śmiać mi się chce z ludzi (a ty zapewne do takiego grona należysz) którzy wierzą jak dzieci w dobre intencje Trumpa w stosunku do Polski. 16 godzin – aż tyle trwała wizyta Trumpa w Polsce , wielki motłoch z nadziejami wsłuchiwał się w to co mówił prezydent notabene czytający z kartki którą miał przygotowaną przez swoich ludzi-ekspertów. Jego wiedza faktyczna na temat Polski jest równa „0”. Jak widziałem posikanego dziadka w TVP PIS który był podniecony wizytą Trumpa to nie wiedziałem za bardzo z czego on się tak cieszy? Mieliśmy wszyscy piękny obraz tego, że odnieśliśmy sukces, tylko nie bardzo wiadomo na czym ten sukces polega, jeśli ktoś odniósł tutaj sukces to tylko i wyłącznie Trump , przyjechał ‘komiwojażer’ do Polski na stanowisku prezydenta przyklepać 20 letni kontrakt na dostawę najdroższego światowego gazu żebyśmy jak najwięcej zapłacili i to mu się udało. Znalazł frajerów, których ze święcą w Europie szukać. Rada dla Ciebie – dokształć się trochę, poczytaj o relacjach Putina i Trumpa a także relacjach obu Panów z UE , włącz myślenie, wyłącz kanał TVP a zobaczysz jak szybko zrozumiesz całą tą grę.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Kozlik

Co Ty gościu pierdolisz? Powtarzasz dokładnie to co w TV usłyszałeś. Czyli łykasz propagandę jak pelikan. Uspokoję Cię. Nic gorszego niż za PO i poprzednich ekip się nie dzieje. Tylko retoryka jest inna. Za PO 40 wyroków Trybunału Konstytucyjnego zostało olanych. Wówczas nic się na ten temat nie mówiło. Dzisiaj: ŁAMANIE konstytucji:D

Jakie zawłaszczenie sądów przez PiS? Przecież tam jest przepis, że sędziów wybiera Minister Sprawiedliwości, czy człowiek z ramienia partii, która wygrywa wybory, a więc jest wybrana DEMOKRATYCZNIE przez naród. Następne wybory wygra SLD to według ustawy może sobie wybrać swoich. Kurwa łopatologicznie: przychodzi nowy właściciel i wypierdala kogo ma ochotę. Nie mówię, że to jest idealne rozwiązanie ale na pewno nie jest NIEDEMOKRATYCZNE. Owszem lepiej by było jakby tych sędziów mógł wybierać prezydent bo jest bezpośrednio przez ludzi wybierany, albo sejm 3/5 głosów jak chce z resztą prezydent…no ale generalnie demokracja jest ustrojem pełnym wad. Takim jaskrawym przykładem jest chociażby fakt, że Twój głos (czyli gościa, który łyka wszystko jak pelikan i nie ma pojęcia o czym mówi) i mój, mają taką samą wartość:D

Lukasz_Pelplin

Prośba do tych śmiesznych pisowców , teraz kolejny orzeł-patriota dołączył (Kozlik) – jeśli chcecie to napiszcie jakiś wspólny komentarz (przecież tak samo jednakowo jestescie w tyłek jeb..ni przez PiS i sie z tego jednakowo cieszycie mowiac, ze jest OK), bo nie chce mi się do każdego z osobna odpisywać , z drugiej strony nie wiem czy jest w ogolę sens wchodzic z wami w polemikę … To jest właśnie wasz fanatyczno-pisowski język, jesli nie zgadzam się z tym co robi PiS muszę oglądać TVN, czytac GW oczywiście jestem lewakiem, kanalią itd, dla twojej świadomości NIE OGLĄDAM TV bo nie mam polskiej TV, sam wiem i MYŚLĘ w odróżnieniu co do niektórych zaślepionych fanatyków do czego mogą doprowadzić takie działania rządu, obojętnie kto by nie rządził czy PiS PO SLD czy PSL nikt nie powinien robić takich rzeczy !!!. Kozlik ty nieuku , czy ty w ogolę rozumiesz to co piszesz ? bo mam wrazenie, ze masz ogromny problem ze zrozumieniem. Właśnie MS ktory jest pod pantoflem prezesa bedzie wybieral sędziów, którzy będą robili wszystko aby zadowolić ministra, bo przecież każdy chce utrzymać posadę, wyroki będą tak ustawiane aby minister był zadowolony .. czlowieku obudź się. Ziobro sądzi się z lekarzami jego ojca, chłopak z Oświęcimia który miał wypadek z Szydło czeka na rozwiązanie sprawy, poczytaj o sprawie Kamińskiego, jeśli dostaną sądy w ręce nie muszę Ci chyba mówić jaki los czeka tych ludzi ? Tamci zostaną ukarani, a Kamiński będzie całkowicie oczyszczony – TO JEST WASZA SPRAWIEDLIWOŚĆ ???? takich spraw sądowych z ludźmi PiS jest multum. Ludzie powiązani z PiS będą wygrywać wszystkie sprawy, baa co więcej przed samymi wyborami pisiory będą mogli pozywać do sądów przeciwników politycznych!! Piszesz o DEMOKRACJI z wielkich liter, chciałem Ci powiedzieć, że podstawą demokracji są też strajki i manifestacje, ludzie niezgadzający się na to co robi rząd i wychodzący na ulice których PiS ma w dupie, nie liczy się z nikim, pamiętaj, że wybranie władzy przez ustrój demokratyczny nie daje im mandatu na robienie czego chcą (oczywiście PiS chce to zmienić) konstytucja jest w tym wypadku jedynym hamulcem dla rządu aby nie robił co im się tylko podoba. Nie wiem ile masz lat (z twojego komentarza mogę wywnioskować ze może z 16 góra 17) ale przypomnij sobie bądź poczytaj , co Kaczyński mówił o wyborach jeszcze wstecz ABY JE UNIEWAŻNIĆ bo są SFAŁSZOWANE, jeśli ten człowiek będzie miał w rękach potrzebne mu instrumenty w postaci sądów i konstytucji to będzie mógł robić co mu się tylko podoba, unieważniać wybory i co tylko chce… Ty chlopie nie rozumiesz istoty problemu, co z tego, ze kolejne wybory wygra przykładowo SLD ( a i tak nie wygra bo jeśli PiS będzie miał problem wyborczy to i tak nie dopuści ich do władzy) i teraz oni będą mieli w rekach sądy – ŻADNA PARTIA NIE POWINNA MIEĆ SĄDÓW POD SOBĄ … kurde zrozum to !!! jeśli twierdzisz (tak jak napisałeś), ze takie rozwiązania nie są NIEDEMOKRATYCZNE to właśnie pokazałeś swój marny poziom inteligencji…

bastion79
KS Milan

Odpuść chłopie bo to bez sensu. Janko twierdzi, że w TVPis są jakieś dyskusję. Moje ulubione „dyskusje” to np. Kurskiego z pulpecikiem. Podwładny przepytuje szefa.. Kurwa kapitalne! Ten sam schemat chcą zastosować z sądami. Ps Janko, dyskusja jest, gdy ludzie wymieniają się poglądami – jak my teraz. Kiedy w studio TVP wszyscy goście są prawoskrętni np. wsieci, gazeta polska, Kania, wsparci przez Bronka Wildsztajna i Rachonia – to nie jest dyskusja, tylko klasyczne obciąganie prezesowi i walenie w przeciwników politycznych jak w bębenek. Jak można tego nie dostrzec? To jest żenujące! Z drugiej strony cytując Jacka „ciemny lud to kupi” – nie mam pytań, wiedzą co robią.

Lukasz_Pelplin

tak chyba będzie najlepiej:) z pisowskim ciemnogrodem nie ma co rozmawiać;) pozdrawiam!

yuootoo

pojechane. ta anty reklama ekstraklasy na weszło przyciągnęła do niej niejednego, w tym mnie, więc wpis pani marketing director był raczej mało fortunny

Browary KS

Hytra Prosiecka uderza ponownie!

Felix Ogbuke

Tagi, treść. Wszystko 10/10. Takie artykuły przypominają czasy najlepszego Weszło.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

yakaart

Ekstraklasę w tych negocjacjach reprezentował pracownik Lotto?

chwesiu

„w przypadku globalnego ataku fanatyków Ekstraklasy w szalikach Ekstraklasy na kolektury w celu zakupu zdrapek” :) Przyznajcie, że mścicie się, bo nie dostaliście szalika!!!

Pan Wojtek
Legia Warszawa

Zdrapki nie dostali

Rudy 102
Drużyna pierścienia

Dostali, ale używane.

rudydobudy

STARE WESZŁO AT IT’S BEST!!! <3

LOBO

Rudydobudy i popraw angielski.

Bartek BAchorski

To ten szalik ekstraklapy można jakoś zdobyć?

Niedomagoj Umyslović
Wygrzmoceni przez Wszystkich

Można wygrać w zdrapce.

wojtek1611

„senior marketing director manager of communication, social media and ekstraklasowe szaliczki” wygrało ten artykuł!

Rudy 102
Drużyna pierścienia

To teraz nie wiem, bo z tekstu nie wynika. Czy mam te zdrapki kupować , czy nie?

pm

Jeśli chcesz się złożyć na Forda Focusa dla Cristiana Pasquato to musisz.

testerkleju

Ostatnio ta Ekstra-zdrapka tak się na mnie patrzyła błagalnym wzrokiem. Ja do niej: – nie kupię Cię zdrapko. Ona dalej się lampi. Udało mi się powstrzymać od zakupu.
W obliczu przedstawionych faktów następnym razem może nie być tak łatwo.

C39
AC Milan, Stal Mielec

Osobiście nie polecam, kupiłem raz z głupia i wyszło mi że Górnik Łęczna wygrał w Warszawie 1-4.

Lluc93

Legia sama więcej dostaje od sponsora na koszulkach niż płaci lidze jej tytularny sponsor, jakieś jaja.

reed

Kup wódkę, a nie jakieś zdrapki.

Rudy 102
Drużyna pierścienia

Co dokładnie polecasz?

Forbrich-Barber
Amica Wronki

„senior marketing director manager of communication, social media and ekstraklasowe szaliczki” – tekst wygrał ten artykuł 😀
Zawsze mam polewkę z tych stanowisk których nazwa ma tylko i wyłącznie łechtać ego pracownika. No i na dodatek można się pochwalić z bycia dyrektorem!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Majas9
Jagiellonia Białystok

Hahaha, i to sie nazywa odpowiedz! Brawo weszlo 😉

Groszek

Qwa, nawet na pensje Koseckiego nie starczy 😉

MDeren

Brawo, to była piękna riposta

Arystoteles Papas

Mądrze mówił ostatnio Prezes Pogoni który uważał że lepiej zostać bez sponsora tytularnego niż mieć go za takie psie pieniądze (w wolnym tłumaczeniu)

Nedi81

Przecież dla Lotto to jest zajebisty deal. Mają reklamę na całą Polskę. Oskarżacie i wyśmiewacie Lotto bo Ekstraklasa ma niedojeby w dziale PR? Targować się uczyli na studiach, a nie na ryneczku z kacapem. Ktoś to przecież musiał zatwierdzić. No i kto zabroni firmie z większym hajsem wejść w polską piłkę? Mamy tu przykład świetnego biznesu i wydaje mi się, że o kimś innym powinien być prze-śmieszny artykuł.

pm

Lol, nikt ttuaj nie wyśmiewa Lotto.

Poss

W punkt. W końcu ktoś w komentarzu zwrócił oczy w odpowiednią stronę. Ogólnie ta cała Chytra-Prosiaczka poleciała totalnie z groźbą pozwu i totalnie się ośmieszyła moim zdaniem, ale faktem jest że to nie wina Lotto, iż Ekstraklasa znalazła sobie takiego a nie innego sponsora i za taki śmieszny hajs.

śal pelacór
Legia Gdańsk

To jest dla Lotto zajebisty deal i dla Ekstraklasy jeszcze „zajebistszy”.
W świecie PiSu gdzie węszą jak by tu kogoś ujebać za coś, wzięcie pod skrzydła firmy państwowej która przynosi państwu duży hajs jest darem z nieba.
Nikt nie wyskoczy z zarzutami korupcyjnymi do zarządu Ekstraklasy czy klubów (nie twierdzę że jest tam korupcja ale lepiej się zabezpieczyć) jak będą lansowani przez Lotto.
Strzał w mordę któregoś z klubów jest strzałem w mordę Lotto, bo ludzie skojarzą Lotto z korupcją.
A pieniądze na kluby i tak dają samorządy więc kluby nie umrą przez te 6 milionów, takie jest rozumowanie urzędasów państwowych i tych z ESA.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

śal pelacór
Legia Gdańsk

Donald mi nie jest do niczego potrzebny, potrzebny jest tobie abyś się mógł uwiarygodnić.
PO=PiS

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

joe
Legia Warszawa, LUFC, Avellino Calcio

Jedziemy, kurwa, Mercedes już kozaczył i skończył jak skończył.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Kakarinho

Co ty pierdolisz xD

baran

Czyli grzejemy temat i grillujemy ekstraklasę. Weszło ma zgodę z PZPN, a PZPN ma kosę z ekstraklasą. Tylko, że PZPN na ustawkę nie chce na razie depnąć, także wysyła swoją zgodę na rozpoznanie bojem. …. Te 6 mln to i tak za dużo.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

baran

No pewnie, że się da. Wystarczy jeden telefon z góry np. do PGE żeby zostali sponsorem tytularnym. Albo postraszenie możliwością wprowadzenia prawa które zwiększa daniny w danej branży np. telefonii komórkowej. Albo zachęcenie Katarczyko-Chińczyków-Rosjan do sprzedaży fabryki, banku, itd. w zamian za sponsorowanie ligi.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Sraka

ciekawe ile krol kabanosow Henryk Kania placi za reklame

Wróżka Weszława

A te wszystkie problemy ze sponsorami – zarówno całej ligi jak i poszczególnych zespołów to wina krótkowzroczności przy podpisywaniu kolejnych umów z C+. Bo C+ daje miliony i wszyscy się rzucają na nie z pianą na ustach, ale nie pomyślą że sami sobie szkodzą przez wieloletnie pokazywanie ligi na kodowanych kanałach które ma garstka Polaków, gdzie oficjalna oglądalność pojedynczych meczów niewiele przekracza widownię na stadionach. Po pierwsze nie wychowują sobie ewentualnego klienta, człowieka który będzie zainteresowany tą ligą i ich zespołami bo taki potencjalny klient jest od tego całkowicie odcięty. Niejeden dzieciak oglądający na otwartym kanale tę naszą ligę złapałby bakcyla a tak to dupa. Wieloletnie zamknięcie ligi dla garstki osób nie sprzyja rozwojowi zainteresowania.
No i umowy sponsorskie – jaki interes może mieć sponsor w tym żeby wykładać miliony złotych na wspieranie ligi/zespołów skoro ich loga zobaczy 10 tys. ludzi na stadionie i 20 tys. przed ekranem tv? To tak żałosne liczby że nikt normalny nie będzie chciał topić kasy w sponsoring. Gdyby liga była na otwartym kanale to na bank ucierpiałyby Brud-Bety-Nieciecze bo oni nikogo nie interesują, ale Legia/Wisła/Lech dzięki nieporównywalnie większej oglądalności i zasięgu mogłyby rozmawiać ze znacznie poważniejszymi sponsorami niż do tej pory.
No ale C+ daje łatwą kasę, po którą nie trzeba się wysilać…

Jacek_komentuje
KKS Lech Poznan

Który otwarty kanał pokaże wszystkie mecze E-klapy? Nie ma takiego o rozsądnym zasięgu. W rezultacie transmitowane byłyby mecze Legii, Lecha, Lechii, Śląska, Wisły, i to też nie wszystkie. Za dużo czasu antenowego. Chyba, że myślisz o kanale TVP Sport Bis, Polsat Sport 4 albo TVN Ekstraklasa Premium 7, dostępne w wybranych kablówkach w pakietach premium.

śal pelacór
Legia Gdańsk

Da się to zrobić w TVP. Pamiętam na TVP Wrocław mecze Śląska i
Zagłębia X lat temu.
Każdy regionalny dostałby swoje drużyny do pokazywania, najlepiej mecze na wyjeździe aby zapełnić stadiony u siebie.
Idealna opcja, ludzie chodzą na stadion bo nie ma meczu u siebie w TV regionalnej a wyjazdy oglądają w TV regionalnej.
Każdy ośrodek regionalny ma mieć telesprzęt na stadionie i użyczać go innym regionalnym stacjom.
Wtedy Lotto może zabulić i 20 milionów złotych bo w Piłkarskiego Lotka zaczną grać ludzie, tak jak kiedyś się to robiło, oczywiście Lotto może wyjść z ofertą bukmacherki i mu się zwróci.

Jacek_komentuje
KKS Lech Poznan

I regionalne telewizje zapłacą więcej niż C+? I zrobią studia na porównywalnym poziomie? Może się mylę, ale sądzę, że duża część ludzi zainteresowana piłką albo chodzi na mecze albo ogląda w ten czy inny sposób w C+ lub necie. Od pokazywania tego w telewizji regionalnej widzów nie przybędzie, tym bardziej, że obecnie jak kibic z Poznania wykupił C+ to oprócz Lecha ogląda również w miarę wolnego czasu innych pretendentów do mistrza. Jak będzie miał w TVP Poznań tylko Kolejorza, to juz Lechii, Wisły, Jagi czy Legii nie obejrzy. I sumaryczna ilość widzów moim zdaniem będzie MNIEJSZA, a nie większa niż obecnie. Więc żadnych sponsorów hojniejszych niż Lotto nie będzie. Nie wiem, czy ta kwota coś znaczy dla Bruk-Betu, Wisły czy Piasta, ale ja uważam, że jak max można wyciągnąć 6m PLN to lepiej w ogóle nie sprzedawać. Bogatsze kluby tego nie zauważają a pozycja negocjacyjna na przyszłość fatalna. Sponsor TYTULARNY poszedł za frytki i tyle.

śal pelacór
Legia Gdańsk

TVP jest zdolna zapłacić tyle co C+. TVP zarabia też na reklamach i z reklam może płacić klubom.
Jeżeli znajdują się chętni na ramówke reklam dla WOŚP to i znajdą się chętni na ramówkę reklam dla Zagłębia czy Śląska podczas ich transmisji.
Idealny sposób dla regionalnych firm aby zareklamować się regionalnie w TVP.
Studia i głupie ligi plus ekstra nie są wcale potrzebne, tak jak Sonie i Malarzowe.
No i co z tego że nie będzie można oglądać innych meczów jak teraz też ich nie oglądają bo zakodowane? (tak naprawdę można oglądać zakodowane streamy pirackie i można będzie oglądać mecze w TVP internetowym, wczoraj tak mieliśmy że w TV nie było meczu Arki a w internecie był).
Dobry sponsor znajdzie się tylko przy masowości imprezy a nie znajdzie się dla imprezy zamkniętej dla C+.

Impreza w c+ się nie sprawdza, widzimy po wynikach i dzisiejszej ofercie i TRZEBA TO ZMIENIĆ.
Każda reforma jest dobra i trzeba spróbować bo to co jest do niczego nie prowadzi.

A jeszcze nierozwiązana jest sprawa z abonamentem, który w rozsądnej wysokości w końcu zapłacę jak taka ekstraklasa trafi do TV.
Co za różnica czy płacę 1000 zł rocznie na C+ z kanałami DVB-T w ofercie czy zapłacę za samą DVB-T rocznie 400zł?
Dla mnie to 600 zł oszczędności bo 1000 płacę tylko i wyłącznie dla tej ligi polskiej ,bo nic innego tam nie oglądam oprócz jeszcze ligi angielskiej od czasu do czasu.

LOBO

Pomyślałeś, że żadna telewizja nie będzie chciała tego kupić i jeszcze robić tak ładnego opakowania za darmo? Prawda jest taka, że Ekstraklasa nie jest na tyle ciekawa, aby przyciągać nowych widzów. Nie wiem jak większość komentujących na weszło, ale zdecydowanie wolę poczytać o ekstraklasie niż ją oglądać.

Sraka