Ishak z godnym powitaniem. Nawet na urlopie mu gratulują

Mikołaj Duda

02 czerwca 2026, 23:00 • 2 min czytania 5

Reklama
Ishak z godnym powitaniem. Nawet na urlopie mu gratulują

Koniec sezonu to i czas na urlopy. Na taki po drugim mistrzostwie z rzędu udał się także Mikael Ishak. Kapitan Kolejorza na miejsce swoich wakacji wybrał Turcję i jak się okazuje, nawet tam doceniają klasę szwedzkiego snajpera. Zostało mu przygotowane naprawdę sympatyczne przywitanie.

Reklama

Ishak za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się przywitaniem, jakie zastał w hotelu, w którym spędzi urlop przed startem przygotowań do zmagań w eliminacjach Ligi Mistrzów. Szwed w jednym z luksusowych obiektów – których w tamtej okolicy zdecydowanie nie brakuje – w tureckim Belek dostał list. Pogratulowano mu sukcesów w ostatnich miesiącach oraz pożyczono powodzenia w zbliżającej się batalii o awans do upragnionej Champions League.

Tak powitano Ishaka w tureckim kurorcie. List od hotelu

W liście, który Szwed udostępnił w mediach społecznościowych na początku czytamy dość tradycyjne zdania o miłym odpoczynku, udanych wakacjach i naładowaniu baterii, korzystając ze wszystkich udogodnień całego obiektu. Ciekawie robi się w jego dalszej części. Tam pogratulowano 33-latkowi obrony tytułu mistrza Polski oraz zapewniono, że władze hotelu będą trzymać kciuki za Lecha, by udało mu się dotrzeć do elitarnej Ligi Mistrzów. Całość została przyozdobiona wydrukowanymi zdjęciami Ishaka oraz jego rodziny.

Reklama

Najwidoczniej Ishakowi przypadła do gustu Riwiera Turecka, gdzie już wcześniej miał okazję przebywać przy okazji zimowych zgrupowań Lecha. Jednym z dwóch wyjątków było to sprzed pół roku, gdy mistrz Polski zdecydował się postawić na bardziej egzotyczny obóz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a konkretnie w tamtejszym Abu Zabi.

W każdym razie Szwed ma jeszcze blisko trzy tygodnie, by pławić się w tureckich luksusach. Dokładnie 22 czerwca piłkarze Nielsa Frederiksena mają stawić się Bułgarskiej na start przygotowań do startu nowego sezonu. Kilka dni wcześniej poznają za to swojego rywala w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Po tygodniu treningów na boiskach bocznych przy Bułgarskiej mistrzowie Polski wyjadą na dwa tygodnie zgrupowania do Centrum Badawczo-Rozwojowego we Wronkach, gdzie na co dzień stacjonują piłkarze z drużyn juniorskich. W międzyczasie podopieczni Nielsa Frederiksena zmierzą się z czeskim Bohemians Praga oraz słowackim FK Zeleziarne. Pierwszy mecz o stawkę zaplanowany jest na 17 lipca, gdy ma odbyć się Superpuchar Polski, w którym Lech zmierzy się z wicemistrzem kraju i zdobywcą Pucharu, Górnikiem Zabrze.

Reklama

Fot. Newspix

5 komentarzy
Mikołaj Duda

Legenda w rodzinie głosi, że piłka podobno towarzyszyła mu już podczas narodzin. Jego pierwsze wspomnienia sięgają do MŚ w Brazylii w 2014 roku, kiedy jako siedmiolatek z zafascynowaniem oglądał jak przyszły piłkarz Górnika Zabrze sięga po trofeum. 100% na 100% jego uwagi zajmuje polska piłka. Przy trzeciej godzinie monologu o rezerwowym Radomiaka jego słuchacze często tracą cierpliwość. We wtorek i środę zbiera siły przed czwartkowym wieczorem, spędzanym wspólnie z jego ulubioną Ligą Konferencji. Gdy ktoś się go zapyta o piłkarza o imieniu Lamine, to bez zawahania odpowie Diaby-Fadiga

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Ekstraklasa

Reklama