Oglądając Czechów czujesz się, jakby Polska jednak grała na mundialu!
Redakcyjny kolega stwierdził, że oglądając Czechów na mundialu, czuje się tak, jakbyśmy jednak dostali się na turniej. I wiecie co? Cholera, coś w tym jest. Reprezentacja Czech imituje to, jak pewnie wyglądalibyśmy na mistrzostwach świata my, bo… zwykle wypadaliśmy tak samo. *** Mundiary to nasz pamiętniczek, cykl codziennych tekstów komentujących to, co wydarzyło się na Mistrzostwach Świata 2026. *** Tak samo, to znaczy: nudno, bezjajecznie, długimi momentami […]