Skrzypczak podsumował sezon. „Była krytyka, ale dałem radę”
Mateusz Skrzypczak latem wrócił do Lecha Poznań i spuentował swój pierwszy sezon po transferze mistrzostwem Polski. Po meczu z Radomiakiem, w którym Kolejorz zapewnił sobie tytuł, obrońca podsumował krótko sezon w wykonaniu swoim i drużyny. – To był cholernie trudny sezon, ale finalnie jesteśmy mistrzem Polski. Jestem z siebie bardzo dumny. Spełniłem swoje marzenie, jestem pełnoprawnym mistrzem Polski z Lechem Poznań. Jestem przeszczęśliwy. Dziś było mnóstwo stresu, bo nie chcieliśmy […]